Už o necelé 4 dni budeme svedkami novinky vlajkovej lode Xiaomi Mi 9. Tá sa doteraz objavovala len na uniknutých fotografiách, no spoločnosť už začala zdieľať takmer všetky informácie na oficiálnej facebookovej stránke. Oficiálne správy prezrádzajú, že sa máme naozaj na čo tešiť.

Najnovšie sa spoločnosť opäť prostredníctvom Facebooku podelila s fanúšikmi o bližšie detaily displeja, ktorý bude súčasťou Mi 9. Už na prvý pohľad zaujme najmä pomer obrazovky k telu, ktorý predstavuje 90,7 %. Dlho sa riešila aj otázka umiestnenia snímača odtlačkov prstov, no teraz už vieme, že bude súčasťou displeja a jeho rýchlosť sa zvýši o 25 %.

What is your perfect screen? You ask for it, we #MakeItHappen with #Mi9Check out this link to find out more: https://bit.ly/2S7ZRcX

Gepostet von Mi am Sonntag, 17. Februar 2019

Skvelý AMOLED displej ďalej disponuje 1080p FHD+, sirokouhlým rozsahom farieb a jasom až 600 nitov. Na jeho ochranu bude slúžiť výbava v podobe ochranného skla Gorilla Glass 6. V neposlednom rade je súčasťou hneď viacero funkcií v podobe režimu na čítanie, slnečného režimu či technológie na ochranu očí.

Zdroj: Mi.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom