Xiaomi pridáva do portfólia ďalší produkt za pár eur

Xiaomi opäť rozširuje svoje portfólio a tentoraz o gadget, ktorý pomôže cyklistom, športovcom aj motoristom. Výrobca začína pod značkou MIJIA predávať špeciálnu elektrickú pumpu, ktorá umožňuje nafúkať napríklad futbalovú loptu, dušu bicykla, ale aj pneumatiky motocyklov a áut.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Maximálny výkon minikompresoru je 150 psi a nepotrebuje externé pripojenie, keďže energiu dodáva batéria s kapacitou 2000 mAh. Dobíjaná je cez microUSB. Informuje portál Gizmochina.

Zariadenia je veľmi skladné a prenosné s rozmermi na úrovni 124 x 71 x 45,3 mm. Vyrobené je z kovu a obsahuje niekoľko tlačidiel a malý displej pre zobrazenie tlaku v pneumatike. Cena gadgetu je na úrovni 199 juanov, teda v prepočte 26 eur. Dostupnosť pre nás však zatiaľ nie je známa.

Najlepšie produkty od Xiaomi len v našom FonTech Shope.

Zdroj: Gizmochina

Zdieľaj
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]