Pre zhoršujúcu sa epidemickú situáciu a aktuálne nariadenia slovenskej vlády budú predajne spoločnosti Slovak Telekom v obchodných centrách otvorené v skrátenej otváracej dobe, a to len do 19:00 hodiny.

Skrátená otváracia doba platí až do odvolania. Informoval o tom mobilný operátor Slovak Telekom prostredníctvom sociálnych sietí s tým, že vstúpiť do ktorejkoľvek predajne môže len osoba, ktorý sa preukáže negatívnym výsledkom PCR alebo antigénového testu nie starším ako 7 dní.

Do priestorov predajní Slovak Telekomu môžu vstúpiť aj osoby, ktoré prekonali ochorenie COVID-19 a majú o jeho prekonaní doklad nie starší ako tri mesiace.

Vážení zákazníci,z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a nariadenia vlády budú pre vás naše predajne v…

Posted by Telekom SK on Tuesday, February 9, 2021

Podobne majú prístup do predajne aj osoby, ktoré boli zaočkované proti ochoreniu COVID-19 aj druhou dávkou vakcíny a od tohto očkovania uplynulo aspoň 14 dní.

„Do predajne môže vstúpiť aj osoba, ktorej zdravotný stav alebo zdravotná kontraindikácia neumožňuje vykonanie testu na ochorenie COVID-19, osoba staršia ako 65 rokov, a ďalšie výnimky,“ upresňuje spoločnosť Slovak Telekom, pričom upozorňuje, že klienti si môžu svoje požiadavky vybaviť aj pomocou webovej stránky, v Telekom aplikácii alebo prostredníctvom call centra.

Zdroj: SITA

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom