Nový Galaxy S10e by mal prísť v jasnom žltom prevedení, ktoré na uniknutom renderi poriadne „svieti“

Už len pár dní nás delí od predstavenia nových vlajkových modelov Galaxy S od Samsungu. Podľa doterajších najpravdepodobnejších úvah by nám mali byť prezentované tri nové modely. Okrem tradičných pokračovateľov minuloročných Galaxy S9 a Galaxy S9+, by to mal byť aj výbavovo trochu zredukovanejší model Galaxy S10e. Práve údajné rendery tohto modelu sa opäť objavili na internete.

Verzia by mala prísť s viacerými sviežimi farebnými prevedeniami a podľa najnovšieho úniku aj vo výrazne žltej farbe. Samsung v tomto ohľade zrejme nestaví na konzervatívnosť a farebný vzhľad bude naozaj výrazný. Silná žltá na zobrazenom renderi obrazne povedané naozaj svieti a bude určite priťahovať pohľady ľudí. Nové modely Samsungu budú predstavené 20. februára v americkom San Franciscu.

Zdroj: Phonearena

Zdieľaj
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]