Huawei poďakoval Applu za „zahriatie“ pred predstavením vlajkových modelov P30

Huawei si opäť raz vystrelil z Applu, ktorý 25. marca predstavil na vlastnej akcii niekoľko noviniek. Včera, tesne pred dnešným predstavením noviniek, sa čínsky gigant poďakoval Applu za „warm up“ akciu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Dnes o 14:00 prebehne v Paríži predstavenie aj s účasťou našej redakcie, na ktorom Huawei predstaví svoje vlajkové lode série P30. 25. marca však Apple na vlastnej akcii predstavil niekoľko noviniek, ako sú služby Apple New+, Apple Arcade či Apple Card. Ako poznáme čínskeho výrobcu z minulosti, svojej povesti nezostal nič dlžný a opäť si z Applu vystrelil.

Portál Gizmochina upozornil na príspevok oficiálneho účtu Huawei Mobile IE na sociálnej sieti Twitter, v ktorom gigant napísal: „Ďakujeme za warm up, a teraz k hlavnej akcii…“. Mohlo by sa zdať, že týmto výrokom Huawei reaguje na niečo úplne iné, no hashtag #AppleEvent hovorí jasnou rečou. Čínsky gigant tak pre nás určite chystá veľké prekvapenia, ak si dovolil rypnúť do svojho konkurenta.

Zdroj: Gizmochina

O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.