Český Netflix je od nás už len pár dní. Pribudne viac ako 100 filmov

Najväčšia streamovacia služba konečne začala pracovať na českej lokalizácii. Používateľov má Netflix čoskoro prekvapiť nielen českým prostredím aplikácie pre Windows, iOS a Apple TV, ale aj originálnymi českými filmami a ďalšími novinkami s českým dabingom. Informácie zverejnila stránka Netflix CZ + SK Fans na Facebooku s odvolaním na český Seznam.

Diváci už na Netflixe netrpezlivo čakajú viac obsahu s dabingom, no zatiaľ im služba priniesla iba niekoľko dabovaných filmov či seriálov a poväčšine české titulky. Práce na českej lokalizácii však majú priniesť svoje plody už o pár dní, teda podľa českého Seznamu od budúceho týždňa. Medzi filmami by nemali chýbať ani populárne Pelíšky. Množstvo zahraničných titulov tak má Netflix rozšíriť aj o originálne české filmy.

Nedávno sa však stretol so svojimi zákazníkmi priamo v Prahe, kde im za 40-minútový rozhovor ponúkal 1 000 Kč. Nie je známe, aké otázky na stretnutí Netflix fanúšikom dával, no mohlo sa jednať o debatu v spojitosti s českou lokalizáciou služby a českým dabingom. Ďalšie informácie sa dozvieme už o pár dní.

Zdroj: Netflix CZ + SK Fans, Seznam

Pošli nám TIP na článok