Bolt prináša elektrické kolobežky do ďalšieho slovenského mesta. Cena za minútu jazdy je ešte nižšia

Elektrické kolobežky Bolt si môžu zapožičať už aj obyvatelia mesta Prešov. Cena za minútu jazdy je ešte nižšia ako v Bratislave a Košiciach. O novinke informoval Bolt v tlačovej správe.

Bolt opätovne spustil službu zdieľaných elektrických kolobežiek v hlavnom meste na Slovensku koncom apríla. Začiatkom júna sa služba dostala aj do Košíc a najnovšie ju spoločnosť poskytuje v ďalšom meste na východe. Prešovčania si tak môžu od dnešného dňa vypožičať elektrickú kolobežku Boltu na frekventovaných miestach.

Medzi vybrané miesta patrí aj autobusová a vlaková stanica, Prešovská univerzita a sídliská. Všetky kolobežky sú pravidelne dezinfikované a dobíjané.

Používatelia s aplikáciou Boltu tak po aktualizácii uvidia aj možnosť vypožičania kolobežky v Prešove. Po jazde je potrebné kolobežku odovzdať na stanovených miestach. V opačnom prípade hrozí pokuta 30 €.

Bolt v Prešove poskytuje elektrické kolobežky Ninebot Max od spoločnosti Segway, ktoré dosahujú maximálnu rýchlosť 25 km/h a na jedno nabitie vydržia 40 km. Každá má zabudované GPS.

Cena zdieľaných kolobežiek Bolt v Prešove:

  • 1 minúta jazdy – 10 centov
  • Odomknutie kolobežky – 50 centov
  • Pri použití kolobežky počas celého dňa nebude cena nikdy vyššia ako 25 €

Zdroj: Bolt

Pošli nám TIP na článok