banner-mi5-pro
Ako sme už viackrát spomínali, letné mesiace sú pre Xiaomi tento rok veľmi dôležité. Koncom júla sme sa dočkali dvoch lákavých noviniek a tento trend by nemal prestať ani v auguste. Čínsky gigant má naplánované ďalšie obrovské predstavenie, na ktorom uvidíme možno až 3 nové produkty. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čoraz viac únikov potvrdzuje predstavenie Xiaomi Mi Note 2 v priebehu augusta, no podľa tých najnovším sa k phabletu pridajú aj prvé smart hodinky spoločnosti, Xiaomi Mi Watch. Krátke časové rozmedzie medzi dvomi veľkými konferenciami však vyvoláva rozličné otázky o tom, či stihne všetko výrobca včas pripraviť. Predstavenie smart hodiniek by bolo určite príjemným prekvapením a od tohto produktu sa taktiež očakávajú veľké veci.

Xiaomi Mi5 Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Screen-Shot-2016-07-29-at-2.07.25-PM

Popredný analytik, Pan Jiutang nám opäť o niečo viac priblížil možné špecifikácie veľkého phabletu. Na prednej strane sa pravdepodobne udomácni 5,7-palcový 2K displej s Edge zahnutím, pod kapotou bude Snapdragon 821, 4/6 GB RAM, 128 GB úložisko a očakáva sa tiež duálny fotoaparát špičkovej kvality. Na tejto konferencii v auguste si svoje miesto nájde aj Xiaomi Mi5S s rovnako nekompromisnými atribútami.

TIP: Analytik tvrdí: Xiaomi Mi Note 2 a Mi5S budú stáť viac ako predpokladáme

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom