banner-mx5
Čínska spoločnosť Qiku už skoro rok pracuje na nových smartfónoch do svojich radov. Čakanie je u konca a dnes boli novinky oficiálne predstavené. Ponúkajú výbornú výbavu a priaznivú cenovku.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

QiKu Q Terra

Prvým modelom je zariadenie, ktoré sa bude snažiť zaútočiť na tých najnáročnejších zákazníkov. QiKu Q Terra príde so 6-palcovým QuadHD (2K) displejom, ktorý pokrýva až 83 % percent prednej strany. Výkon dodáva Snapdragon 810, ktorému sekunduje 4 GB RAM pamäte. Po fotografickej stránke QiKu Q Terra prichádza s dvojicou 13 MPx snímačov – Sony IMX278 a Sony IMX214, ktoré disponujú svetelnosťou f/1.8. Veľkým lákadlom je aj snímač odtlačkov prstov a kvalitný HiFi audio čip. Najvýkonnejší model z trojice disponuje veľkou 3700 mAh batériou, ktorý by mala dodať výdrž na úrovni 2 dní aj pri takejto výbave. Vítanou funkciou je potom technológia rýchleho nabíjania. Cena toho zaujímavého kúsku je nastavená na približne 490 €.

Qiku-Q-Terra

Qiku Q Luna

Smartfón s názvom Qiku Q Luna ponúkne stále výbornú výbavu, no nájdu sa tu aj rôzne kompromisy. Výkonový potenciál novinky zastrešuje procesor MediaTek MT6753, ktorý spolupracuje s 2 GB/ 3 GB RAM pamäťou. Predná strana skrýva 5,5-palcový FullHD displej. Kompromisom prešla aj zadná strana, ktorá teraz ponúka iba jeden 13 MPx snímač. Predná kamera novinky má 8 MPx. Posledná z trojice noviniek ponúka najpriaznivejšiu cenovku, ktorá sa zastavila na 162 €.

Qiku-Q-luna
Táto dvojica úžasných noviniek spoločnosti QiKu príde s vlastnou nadstavbou 360 OS, ktorá má mnoho užitočných funkcií. Oficiálny predaj štartuje už dnes, no bohužiaľ iba na čínskom trhu. My len veľmi dúfame, že tieto zaujímavé kúsky sa dostanú aj do medzinárodných vôd.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP