Kvôli aktuálnej pandémii je náš pohyb obmedzený, mnohí z nás pracujeme v obmedzenom režime, a teda máme viac voľného času, ktorý nie vždy musíme využívať produktívne. Ak vlastníš konzolu PS4, máme pre tebe výborné správy a možno aj plán na nasledujúce dni.

Sony v súvislosti s pandémiou COVID-19 rozdáva zadarmo dvojicu titulov, a to dokonca bez potreby predplácania PlayStation Plus. Herná divízia japonskej spoločnosti v rámci programu Play At Home sprístupňuje zadarmo populárnu trilógiu Uncharted: The Nathan Drake Collection a vysoko hodnotený titul Journey.

Ako naznačujeme vyššie, prvá zbierka hier v sebe obsahuje prvé tri Uncharted hry z čias PS3, ktoré boli v roku 2015 prevedené do vyššieho rozlíšenia a za prítomnosti celkovo prijateľnejšej technickej stránky vrátane vyššej snímkovej frekvencie. Hry sa vyznačujú zábavnou akčnou hrateľnosťou preplietanou rébusmi a jednoduchším, ale skvele dávkovaným príbehom s charizmatickým hrdinom na čele.

blog.us.playstation.com

Trilógii sekunduje hra, ktorej korene rovnako siahajú do čias PS3. Journey vyšla pôvodne exkluzívne pre tretí PlayStation, kde svojím umeleckým podaním, nenúteným príbehom a relaxačnou hrateľnosťou zozbierala množstvo ocenení. V porovnaní s Uncharted trilógiou ide o podstatne kľudnejší titul, orientovaný skôr na hráčov uprednosňujúcich umelecky poňaté formy zábavy pred prvoplánovou akciou.

Nenechaj si ujsť
Rúti sa na nás filmová udalosť roka. Dune bude sci-fi, aké sme tu nemali niekoľko rokov

Hry budú v rámci programu Play At Home zdarma k zaobstaraniu do 5. mája. Po prvotnom zaradení do digitálnej knižnice hry už na tvojom konte zostanú navždy, takže neváhaj túto príležitosť v tomto voľnejšom období využiť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom