Smartwatch od Huami prídu s GPS, snímačom srdcového tepu a dlhou výdržou na jedno nabitie

banner-mi-band-2
Len nedávno sme sa dozvedeli, že spoločnosť Xiaomi pri výrobe svojich vôbec prvých smartwatch nespolupracuje so spoločnosťou Huami. Vyzerá to tak, že obe spoločnosti plánujú predstaviť vlastné riešenia toho, ako si predstavujú ideálne inteligentné hodinky. Teraz sa však objavili nové informácie o hodinkách, ktoré budú vyrobené tou menej známou spoločnosťou.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Najnovšie informácie priniesol CEO spoločnosi Huami, Huang Wang. Ten prednedávnom na sociálnej sieti Weibo uviedol, že najnovšie smartwatch predstavené pod jeho vedením budú vhodné na všetky možné pohybové aktivity, ba čo viac, vďaka integrácií GPS modulu sa z nich stane ideálny spoločník na behanie. Hodinky ďalej prídu so snímačom srdcového tepu a čo je najdôležitejšie, s dlhou výdržou na jedno nabitie.

Xiaomi Mi Band 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-huami-watch-e1472449256290

Wang vo svojom príspevku uviedol, že aj v prípade zapnutého GPS spolu so snímačom tepu je výdrž hodiniek nadpriemerná. V predchádzajúcom príspevku Wang potvrdil aj to, že nové Huami smartwatch budú disponovať odolnosťou voči vode. Ďalej by sme sa mali dočkať vymeniteľných remienkov, ktoré budú štandardizované, a teda budú kompatibilné so všetkými 22 mm remienkami. Tieto náramky navyše bude možné meniť bez použitia nejakých špeciálnych nástrojov.

xiaomi-huami-watch-2

Aby toho nebolo málo, tak CEO spoločnosti nedávno uviedol aj informácie o softvérovej stránke svojho najnovšieho produktu. O vývoj dokonalého systému sa vraj stará bývalý zamestnanec spoločnosti Google, ktorý u giganta pracoval na vývoji obrovských projektov akými sú Android TV, Android Home, Android Auto a mnoho ďalších. Predchádzajúce informácie taktiež priniesli dátum 30. august, kedy by mali byť hodinky oficiálne predstavené. To, či sa ich v tento deň skutočne dočkáme, sa však dozvieme až zajtra.

TIP: 30. augusta predstaví Huami nové smart hodinky

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
43%
Chcem to
57%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]