30. augusta predstaví Huami nové smart hodinky

banner-ulefone-future
Nie všetkým známa značka Huami predstaví 30. augusta nové smart hodinky. Údajne sa na ich vývoji pracovalo až 2 roky. Čo je však táto značka vlastne zač a ako vznikla?

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Asi málokto pozná značku Huami. Určite však poznáte fitness náramky Xiaomi Mi Band a za týmto produktom stojí práve spolupráca dvoch firiem. Xiaomi a Huaheng Electronic Technology. Týmto kolaborátom vzniklo Huaheng + Xiaomi Technology, kde Huaheng obstarával expertízu výroby a Xiaomi finančnú podporu projektov. Po veľkom úspechu Mi Band náramkov teda Huami uviedlo na trh ďalší produkt – Amazefit. Do týchto smart hodiniek však už svoje investície vložili narozdiel od Xiaomi spoločnosti Bayan Capital, Sequoia Capital a Morningside Capital. 30. augusta vydá Huami v poradí už svoje tretie smartwatch.

Xiaomi Mi Band 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

mi-spokesperson-smartwatch-comment

Po vyjadrení CEO Huami, Hua Huanga, sa však začali opäť omylom spájať so Xiaomi, ktoré má tiež v najbližších dňoch vydať svoje prvé smart hodinky. K mylnému spájaniu týchto dvoch produktov sa vyjadrilo aj Xiaomi na sociálnej sieti Weibo a poprelo predstavenie svojich hodiniek 30. augusta. Tretie Huami smartwatch by mali ponúknuť cenovku okolo 132 € a uvidíme ako sa dokážu popasovať s konkurenciou.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Jakub Adamec
Som študentom FIIT a zariadeniam z Číny sa venujem už vyše roka. Rukami mi prešli značky ako Xiaomi, Ulefone či Oukitel. Okrem toho čas trávim športovaním, sledovaním nových trendov v oblasti IT a DJingom.