banner-ulefone-futureSmartfóny spoločnosti Ulefone pozná azda každý fanúšik čínskeho trhu. Tento výrobca si svoje slávne renomé založil hlavne na ponúkaní výkonných špecifikácií za lákavé ceny. Tradícia stále pretrváva a všetky nové smartfóny spoločnosti sú svojou výbavou schopné potešiť aj náročnejšieho používateľa.  

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ulefone Power

Výpredajová cena: 126 €!

Model Power cieli primárne na jedincov, pre ktorých je výdrž na jedno nabitie tým najdôležitejším aspektom pri výbere nového smartfónu. Ohromná 6050 mAh batéria však ani zďaleka nie je jedinou vynikajúcou vlastnosťou. Ulefone Power sa môže pochváliť aj elegantným dizajnom so skenerom odtlačkov prstov na zadnej strane a 5,5-palcovým IPS FullHD displejom na prednej. Pod kapotou nájdeme procesor MediaTek MT6753 spolu s 3 GB RAM pamäte a 16 GB úložiskom, ktoré je možné rozšíriť microSD kartami.

ulefone-power-recezia-nahlad

TIP: Recenzia | Ulefone Power: Keď sa rieši výdrž tvrdou silou

Vzadu sa tiež nachádza 13 MPx hlavný fotoaparát, ktorému vpredu sekunduje 5 MPx snímač pre selfies. Smartfón navyše podporuje aj DualSIM a všetky LTE frekvencie našich operátorov. Akciová cena sa zastavila na čiastke 126 € a samotná akcia má platnosť ešte 8 dní. E-shop si pripravil ako darček priehľadné silikónové púzdro

Kúpiť Ulefone Power za 126 €

Ulefone Future

Výpredajová cena: 203 €!

Ulefone Future je vo svete známy vďaka svojmu bezrámikovému displeju, ktorý je dopĺňaný luxusnou hliníkovou konštrukciou. Dizajn je teda asi najväčšou prednosťou tohto smartfónu, no nesmiete sa nechať oklamať. Ani zvyšok nie je žiadna sranda a model Future je pravou vlajkovou loďou výrobcu. Samotný bezrámikový displej má rozlíšenie FullHD a jedná sa o IPS panel. Po výkonovej stránke sa výrobca rozhodol použiť procesor MediaTek Helio P10, až 4 GB RAM pamäte, 32 GB interného úložiska (podpora microSD kariet) a priemernú 3000 mAh batériu.

ulefone-future-testujeme (2)

TIP: Recenzia | Ulefone Future: Budúcnosť zatiaľ v nedohľadne

Operačným systémom je Android 6.0 Marshmallow v čistej podobe bez ťažkej grafickej nadstavby. 16 MPx hlavný fotoaparát, DualSIM funkcionalita a plná podpora LTE frekvencií sú už len akousi čerešničkou na torte. Súčasná cena v e-shope TomTop predstavuje fantastických 203 €. V tomto prípade darčeky predstavujú USB Type-C adaptér a rovnako aj silikónový ochranný obal.

Kúpiť Ulefone Future za 203 €

Ulefone Metal

Výpredajová cena: 108 €!

Výpredaj spoločnosti Ulefone zakončíme prírastkom do kategórie cenovo dostupných smartfónov – modelom Metal. Novinka láka fanúšikov hlavne prémiovým vzhľadom a samozrejme cenou, no k tej sa ešte dostaneme. Konštrukčná stránka je na vysokej úrovni a prípadných záujemcov určite poteší aj prítomnosť skenera odtlačkov v zadnej časti. Vpredu nájdeme 5-palcový HD displej, pod ktorým si svoje miesto našiel 8-jadrový procesor MediaTek MT6753, 3 GB pamäte RAM a 16 GB vnútorného úložiska s možnosťou rozšírenia microSD kartami.

ulefone metal oficialne

13 MPx hlavný fotoaparát je rovnako vítaným prvkom v tejto cene. Netreba zabúdať ani na DualSIM so 4G, ktoré je podporované na všetkých možných frekvenciách. Za 108 € teda dostane slušnú nádielku vynikajúcich vlastností. Akcia končí za 8 dní.

Kúpiť Ulefone Metal za 108 €

Zobraziť výpredaj smartfónov Ulefone

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
10%
Páči sa mi to
70%
Chcem to
20%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.