Smartfóny od LeEco prídu na trh v USA do 3 mesiacov

banner-le-max-2Spoločnosť LeEco začala s produkciou smartfónov v Číne len v apríli minulého roka. Za veľmi krátky čas sa však z nej stal svetovo známy výrobca a snaží sa naplno etablovať aj na globálnych trhoch. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Už dlhší čas sa povráva o tom, že LeEco plánuje vstúpiť aj na trh v Spojených štátoch. Podľa vyjadrení zakladateľa spoločnosti, Jia Yuetinga, sa k tomu spoločnosť naozaj blíži. Vyjadril sa totiž, že spoločnosť sa už pripravuje na vstup na tento trh a stane sa tak v najbližších troch mesiacoch. Viac informácií, bohužiaľ, neposkytol. Nepovedal nám ani to, s akými smartfónmi plánujú začať predaj. Očakáva sa však trojica najnovších modelov, teda LeEco Le 2, Le 2 Pro a Le Max 2.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>LeEco Le 2 Pro

LeEco Le 2 Pro

Predaj smartfónov nie je jediné, čo chce Yueting v USA dosiahnuť. Plánuje tam tiež zriadiť laboratóriá pre výskum ďalších technológií, medzi ktoré patrí virtuálna realita, umelá inteligencie, či autonómne autá.

Zdroj: Androidheadlines.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.