banner-le-max-2
Presne tak, ako sa očakávalo, LeEco dnes ukázalo svoju „novú“ vlajkovú loď. Nejde však o úplne nový smartfón, ale len o vylepšený a krajší LeEco Le Max 2, ktorý prichádza s väčšou pamäťou a perfektnou cenou. LeEco novým modelom zavaruje mnohým konkurenčným čínskym výrobcom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tohtoročnú vlajkovú loď mladého čínskeho výrobcu smartfónov LeEco, LeEco Le Max 2, vám určite nemusíme predstavovať. Pri oficiálnom odhalení tohto a ďalších dvoch lacnejších modelov, LeEco dostalo poriadnu vlnku kritiku najmä za ružové farebné prevedenie, v ktorom sú smartfóny „oblečené“. Výrobca však svojich fanúšikov počúva a všetky tri tohtoročné modely dnes uviedol v nových farbách – zlatej a šedej.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


leeco-le-max-2-128gb-1
Vlajková loď Le Max 2 však nedostala len nové farby, ale aj novú pamäť. Od dnešného dňa je LeEco Le Max 2 dostupný aj s obrovskou 128 GB vnútornou pamäťou, čím sa zaraďuje medzi tie najvybavenejšie čínske smartfóny dnešnej doby. Pamäť využíva rýchly UFS 2.0 čip. Samozrejmosťou je aj 6 GB operačná pamäť RAM. Okrem vnútornej pamäte sa ostatné hardvérové špecifikácie nezmenili a Le Max 2 tak stále ponúka 5,7″ 2K displej, výkonný Snapdragon 820 procesor, 21 MPx zadný fotoaparát, 8 MPx predný fotoaparát, 3100 mAh batériu, USB Type-C konektor či snímač odtlačkov prstov na zadnej strane smartfónu. Výbornou správou je, že Le Max 2 so 128 GB pamäťou taktiež podporuje všetky na slovensku využívané 4G LTE frekvencie, vrátane 800 MHz.

Čo možno mierne sklame je fakt, že predstavenie údajného prvého smartfónu Snapdragon 821 sme sa dnes nedočkali. Čerešničkou na torte je perfektná cena vylepšenej verzie Le Max 2-ky, ktorá bola na čínskom trhu stanovené na 2799 juanov, čo je v prepočte 380 €. Xiaomi Mi5 Pro, ZUK Z2 Pro či Vivo Xplay 5S majú nového konkurenta!

Zdroj: Lemall.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom