Oranžový operátor si na Slovensku pripravil pre zákazníkov akciu, v ktorej môžu využiť benefit pri kúpe nového paušálu Go alebo balíku služieb Love a získať ďalšie mobilné dáta, spolu s druhým smartfónom takmer zadarmo. Pri kúpe niektorého z týchto produktov so Samsungom Galaxy A71 ti dá Orange ďalší smartfón len za 1 € a bez viazanosti. Bonusom je aj 10 GB dát. O akcii informoval operátor v tlačovej správe.

Akcie a bonusy u slovenských operátorov pokračujú aj v novom roku, kedy so svojimi novými benefitmi vyrukoval Orange. Ten teraz zákazníkom umožňuje získať dodatočné dáta k paušálom Go a službám v balíkoch Love, pričom im k objednávke so smartfónom Galaxy A71 pribalí ďalší model za minimálny poplatok a navyše bez viazanosti. Vďaka tomu tak môže zákazník využiť príležitosť a druhým zariadením napríklad obdarovať svojho blízkeho. Stačí, ak využije túto ponuku do 31. marca.

Bezplatné dáta prídu vhod

Orange ponúka v paušáloch Go rozličné predplatené balíky dát. V najlacnejšej ponuke Go 10 má zákazník 250 MB dát, v prípade Go 20 obsahuje balík 1 GB dát a pri najpredávanejšom mobilnom paušále Go 30 dostane 4 GB balík. U drahšieho paušálu Go 40 je v cene 10 GB dát a najvyšší paušál Go 65 obsahuje až 20 GB dát. K tomu všetkému teraz pri kúpe dostane zákazník 10 GB dát navyše až na 24 mesiacov, ak si na dva roky zvolí aspoň paušál Go 30 alebo vyšší.

V prípade lacnejších balíkov sú bonusové dáta dostupné na pol roka. Dodatočný balík 10 GB dát platí aj pre balíky Love, ktoré zahŕňajú paušál, internet a televíziu na doma. Pri kúpe niektorého zo spomínaných paušálov alebo balíkov služieb a smartfónu Galaxy A71 v čiernej alebo modrej verzii môže zákazník zobrať pre svojho blízkeho čierny Samsung Galaxy A20e. Obidva modely sú dostupné k ponukám už od 1 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom