Slávny Nova Launcher dostupný v zľave za 50 centov

Teraz čítate
Slávny Nova Launcher dostupný v zľave za 50 centov

banner-redmi-note-3-proGoogle s Androidom 5.0 Lollipop priniesol úplne nový vzhľad s označením Material dizajn. Postupom času väčšina aplikácií prešla na tento nový trend v oblasti dizajnu. Rozmanité nadstavby výrobcov však z tejto koncepcie mierne vypadávajú.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zoberme si napríklad nadstavbu MIUI, ktorá je jednou z najobľúbenejších na svete. O tom niet pochýb, že je skvele spracovaná a ponúka veľa možností úprav, no zástancovia vzhľadu „čistého“ Androidu majú mierny problém s adaptáciou. Práve pre tento účel tu je slávny alternatívny launcher Nova Launcher, ktorý je plne prispôsobiteľný a má široké možnosti úprav. Nastavenie domácej obrazovky, menu aplikácií, vzhľad ikon, rýchlosť animácií a mnoho ďalších vymožeností sú skvelým lákadlom na kúpu tejto aplikácie. Samozrejmosťou je taktiež kompletný vzhľad v Material dizajne.

Doteraz bola najväčšou prekážkou pred kúpou vysoká cena. Aj táto zábrana je však preč a oddnes môžete kúpiť Nova Launcher Prime za skvelých 50 centov. Ak ste teda typ používateľa, ktorý si rád upravuje smartfón a chceli by ste vyskúšať niečo nové, neváhajte a využite túto lákavú ponuku.

Nova Launcher PrimeTeslaCoil Software Personalization $4.99Download

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.