banner-redmi-note-3-proGoogle s Androidom 5.0 Lollipop priniesol úplne nový vzhľad s označením Material dizajn. Postupom času väčšina aplikácií prešla na tento nový trend v oblasti dizajnu. Rozmanité nadstavby výrobcov však z tejto koncepcie mierne vypadávajú.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zoberme si napríklad nadstavbu MIUI, ktorá je jednou z najobľúbenejších na svete. O tom niet pochýb, že je skvele spracovaná a ponúka veľa možností úprav, no zástancovia vzhľadu „čistého“ Androidu majú mierny problém s adaptáciou. Práve pre tento účel tu je slávny alternatívny launcher Nova Launcher, ktorý je plne prispôsobiteľný a má široké možnosti úprav. Nastavenie domácej obrazovky, menu aplikácií, vzhľad ikon, rýchlosť animácií a mnoho ďalších vymožeností sú skvelým lákadlom na kúpu tejto aplikácie. Samozrejmosťou je taktiež kompletný vzhľad v Material dizajne.

Doteraz bola najväčšou prekážkou pred kúpou vysoká cena. Aj táto zábrana je však preč a oddnes môžete kúpiť Nova Launcher Prime za skvelých 50 centov. Ak ste teda typ používateľa, ktorý si rád upravuje smartfón a chceli by ste vyskúšať niečo nové, neváhajte a využite túto lákavú ponuku.

[googleplay url=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime“]

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP