Slovenský herný vývojár 3DIVISION naďalej rozvíja svoj strategický hit Workers & Resources: Soviet Republic. Hra, ktorá je už piaty rok v beta verzii na platforme Steam, sa teraz zdobí novými kampaňami a obsahom, pričom sa zdá, že je pripravená na plné vydanie v priebehu tohto roka. O aktualizácii informoval vývojár na Facebooku.

Workers & Resources: Soviet Republic ponúka hráčom autentický zážitok z budovateľskej stratégie v reálnom čase, umožňujúc im prevziať kontrolu nad sovietskym štátom.

Hráči majú možnosť vybudovať vlastnú republiku alebo transformovať chudobnú krajinu do industriálnej veľmoci. Spustená v early access verzii 15. marca 2019, hra rýchlo získala fanúšikovskú základňu a hoci zostáva v „nedokončenej“ podobe, teší sa veľmi vysokým hodnoteniam.

Nové kampane prehlbujú zážitok

Po piatich rokoch neustáleho vývoja prichádza hra s najväčšou aktualizáciou doposiaľ, pridávajúc dve samostatné kampane. Prvá z nich, s názvom „Zrod novej republiky,“ slúži ako návod pre nových hráčov, umožňujúc im vytvoriť vlastnú krajinu od jej samotného počiatku. Hráči budú mať kontrolu nad všetkou infraštruktúrou, plánovanou ekonomikou a industriálnymi komplexmi.

3DVISION

Druhá kampaň, „Sovietska revolúcia,“ umožňuje hráčom prevziať kontrolu nad existujúcim štátom a transformovať ho podľa svojich sovietskych ideálov. Obe kampane sľubujú nelineárnu štruktúru vedenia, čo prispieva k výnimočnej opakovateľnej hrateľnosti.

Nové budovy, vozidlá a grafické vylepšenia

Okrem nových kampaní prichádzajú aj ďalšie vylepšenia, vrátane nových budov, vozidiel a úprav grafiky. Týmto spôsobom sa hráči môžu tešiť na ešte pútavejšiu hernú atmosféru. Jedným z vrcholov je pridanie nových lietadiel, ktoré môžu štartovať z trávnatých letísk, čo pridáva nový rozmer do budovateľského simulátora.

S titulom Workers & Resources: Soviet Republic si vývojári, ktorých FonTech.sk vyspovedal v samostatnom rozhovore, už vyslúžili vynikajúce hodnotenie 92 % na platforme Steam. S prídavkom nových kampaní a obsahu je hra pripravená lákať hráčov na ďalšie hodiny strategickej zábavy.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP