banner-pixelSkvelá novinka pre všetkých užívateľov Netflixu! Svoje obľúbené filmy alebo seriály si môžete stiahnuť a sledovať ich tak offline pri nedostupnosti internetového pripojenia. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Aby ste mohli sťahovať dostupný obsah, potrebujete aktualizovať Android alebo iOS aplikáciu na najnovšiu verziu a kliknúť na ikonu sťahovania. Online video služba Netflix beží na Slovensku takmer rok a získala si početnú základňu fanúšikov, ktorí vždy radi uvítajú nejaké inovácie. Prečo trvalo tak dlho spustenie offline pozerania? Najväčším problémom bol obsah, ktorý podliehal špeciálnym autorským právam. Práve z tohto dôvodu investoval Netflix nemalé finančné prostriedky na poskytovanie obsahu z vlastnej dielne.

A man scrolls through a selection of viewing choices on the Netflix Inc. application on a tablet device in this arranged photograph in London, U.K., on Tuesday, Jan. 5, 2016. Netflix Inc., which delivered the best return of any stock in the S&P 500 last year, has ambitious plans for this year so it can produce something new next year: serious profits. Photographer: Chris Ratcliffe/Bloomberg via Getty Images

V roku 2016 priniesol gigant až 600 hodín vlastného obsahu. V budúcnosti tiež môžeme očakávať nárast distribuovaného obsahu od rozličných filmových štúdií. Pre porovnanie, jeden z hlavných konkurentov v podobe Amazon Videos už dávno ponúka možnosť sťahovania seriálov alebo filmov. Celá séria obľúbeného seriálu Narcos zaberie 2,3 GB. Pred vianočnými prázdninami si tak môžete hravo zaplniť úložisko vo vašom smartfóne a spríjemniť cestovanie.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]