Segway Xiaomi Ninebot mini dostupný už aj pre nás s poštovným zadarmo!

banner-xiaomi-mi4c
Aktuálne druhý najväčší výrobca smartfónov v Číne, Xiaomi, sa už dlhšiu dobu zameriava aj na výrobu rôznych iných zariadení, ako sú len smartfóny. Jedným takým je aj nový mini segway, ktorý si teraz môžeme zakúpiť aj my. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Ninebot mini do svojej ponuky zaradil e-shop Gearbest.com, ktorý ho predáva za vyššiu cenu, 538 €. V cene je však už zarátané aj poštovné na Slovensko. Novinka je určená predovšetkým pre mladých ľudí, ktorí sa radi preplietajú zaplnenými uličkami veľkomiest.

xiaomi-ninebot-mini-scooter
Po výkonovej stránke dokáže segway Xiaomi Ninebot mini jazdiť maximálnou rýchlosťou až 16 km/h a celkový dojazd na jedno nabitie činí 22 km. Konštrukčná stránka, ako už z názvu vyplýva, má evokovať veľmi kompaktné prenosné zariadenie a tak sa celková hmotnosť zastavila na hodnote 12,8 kg. Samozrejmosťou je potom aplikácia na rôzne merania a grafy ohľadom vašich trás.

xiaomi-ninebot-mini-scooter-2
Maximálna nosnosť tohto mini segway je 85 kilogramov. Xiaomi Ninebot mini zvládne aj jazdu po nerovnom povrchu, takže „skvelé“ slovenské cesty by mu problém robiť nemali. Segway Xiaomi Ninebot mini si môžete zakúpiť v e-shope Gearbest.com.

xiaomi-ninebot-mini-scooter-3

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
50%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.