Ďalší smartfón z dielne OnePlus je už netrpezlivo očakávaný model OnePlus 6, o ktorom už niekoľko týždňov prichádzajú oficiálne aj neoficiálne správy. Veľkou neznámou je výkon fotoaparátu, avšak teraz priniesol do tejto oblasti viac svetla samotný šéf spoločnosti.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Peter Lau často zdieľa dôležité informácie v súvislosti s OnePlus prostredníctvom svojho konta na sociálnej sieti Weibo. Počas víkendu pridal na svoju nástenku ďalší príspevok, za ktorý sme veľmi radi. Ide totiž o fotografie vytvorené kamerou na novom OnePlus 6 a my tak máme prvú možnosť nahliadnuť na schopnosti tohto smartfónu.

Za svetla super

Podľa dostupných informácií novinka ponúkne vzadu duálny fotoaparát s 20 a 16 MPx senzormi. Rovnakú konfiguráciu má aj predchodca, OnePlus 5T, teraz sa však očakávajú viaceré vylepšenia aj s využitím umelej inteligencie. Peter Lau publikoval niekoľko fotografií z OnePlus 6, ktoré si môžeš vychutnať nižšie:

Fotky samozrejme nie sú v plnom rozlíšení, keďže Weibo redukuje veľkosť jednotlivých súborov, ale je jasné, že OnePlus 6 produkuje pri dobrom svetle veľmi sľubné zábery. Veľké očakávania budú mať ale používatelia od snímok v horších svetelných podmienkach, ktoré však k dispozícii zatiaľ nie sú. Predstavenie nového smartfónu sa však už blíži. Neoficiálne informácie naznačujú, že všetko by sa mohlo odohrať 5. mája.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
17%
Chcem to
17%
Mám to
17%
Nepáči sa mi to
17%
Neznášam to
17%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]