banner-note-7Galaxy Note 7, teda aktuálna vlajková loď juhokórejskej spoločnosti Samsung robí výrobcovi už dlhšiu dobu poriadne vrásky na čele. Nielenže vybuchujúcimi batériami stráca Samsung dôveru zákazníkov, ale spoločnosť tým prichádza aj o nemalé peniaze.

Stránka výmeny prešla v posledných dňoch niekoľkými zmenami. Jednou z nich je aj pridanie odporúčania pre vypnutie smartfónu a prechod na pôvodný smartfón. Ak však zariadenie, ktoré ste vlastnili pred Note 7-mičkou nemáte, Samsung má pre vás riešenie v podobe zapožičania náhradného zariadenia do doby, kým vám vymení váš za nový.

Samsung Galaxy Note 7 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

smasung_note7

„Páni“ v Samsungu si asi prepli medzi QWERTY a QWERTZ klávesnicou, prípadne premenovali Galaxy na Galaxz :)

Samozrejme, Samsung uvádza, že toto opatrenie je pre bezpečnosť zákazníkov, ktorá je pre výrobcu prioritná. Skutočnosť však môže mať mierne trpkejšiu príchuť. Pravdepodobne ide len o ochranu Samsungu samotného. Výrobca ďalej spomína, že výmeny zariadení začnú od 19. septembra. Ak sa vám však nechce čakať alebo máte iný dôvod, prečo už v budúcnosti nechcete Samsung Galaxy Note 7 vlastniť, máte možnosť vymeniť ho za stajňových kolegov, modely Galaxy S7 alebo S7 edge.

samsung-galaxy-note-7-vs-galaxy-s7-edge-quick-look-aa-3-1000x563

Spoločnosť sa ospravedlňuje aj zákazníkom, ktorí si Galaxy Note 7 objednali. Tým budú smartfóny doručené taktiež po 19. septembri. Samsung žiada, aby ste kontaktovali bezplatnú telefonickú podporu, ktorá vám poskytne detailné informácie.

TIP: Samsung Galaxy Note 7 sa najnovšie postaral o vzbĺknutie Jeepu Grand Cherokee

Na stránke výmeny sa objavila aj otázka: ,,V čom presne spočíva problém Galaxy Note 7?“ Odpoveď na otázku si môžte prečítať na obrázku nižšie. Aj keď Samsung na problém reaguje príkladne, mnohým z nás zostane tento nadupaný phablet zarytý v pamäti len v negatívnom svetle

ashampoo_snap_2016-09-11_15h30m57s_006_

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom