Ťažko povedať či sa to deje naschvál, alebo ide skutočne v poradí už o niekoľkú zhodu náhôd. Po tom, čo Samsung pokutoval svojho ambasádora za verejné používanie iPhonu a o pár týždňov na to promoval Galaxy Note 9 prostredníctvom aplikácie Twitter for iPhone (až 2x), sa indické zastúpenie dopustilo rovnakého kiksu. 

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Vedenie indickej pobočky Samsungu zrejme bude mať na konci roka čo vysvetľovať. Na Twitteri sa im totiž podaril poriadny trapas, keď pri promovaní zariadenia Galaxy A9 bol použitý konkurenčný iPhone, čo je vidieť aj pri samotnom príspevku.

Príspevok bol v momente vymazaný

Aj keď bol príspevok rýchlo zo sociálnej siete zmazaný, tak sa stihol uchovať jeho screenshot. Nestojí za ním nikto iný, než YouTuber Marques Brownlee, ktorému sa podarilo uchovať viacero podobných trapasov rôznych spoločností, za čo mu bola udelená prezývka Twitter Police. Celý príspevok uvidíš po rozkliknutí príspevku.

Bohužiaľ, automatický tag „via Twitter for iPhone“ nejde odstrániť, nakoľko je pridávaný automaticky. Indické zastúpenie spoločnosti teda muselo stiahnuť celý príspevok. Znova sme sa stali svedkami trápnej a zároveň vtipnej situácie, ktorá by sa dala prirovnať k tej, keď americký prezident Donald Trump vyzýval občanov USA, aby bojkotovali spoločnosť Apple, pričom on sám používa iPhone.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie informácie zo sveta technológií

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame - @matolajcak