banner-note-7Dominancia Samsungu je tento rok naozaj viditeľná. Najväčšími ťahúňmi spoločnosti sú najmä vlajkové lode Galaxy S7 Edge a úplne nový phablet Galaxy Note 7. Obidva smartfóny sú technologickou špičkou a záujem vo svete je teda enormný a aj pochopiteľný.  

Už sme tu mali náznak nedostupnosti Note 7-čky v Európe, ktorá aj spôsobila preloženie začiatku predaja v niektorých krajinách. Samsung momentálne naozaj bojuje s nedostatočnou výrobou. Podľa analytikov, ktorí sa odvolávajú na agentúru Reuters, predá Samsung tento rok až 15 miliónov kusov nového phabletu globálne. Pre porovnanie, minuloročnému modelu Note 5 bolo predpovedaných 9 miliónov predaných kusov, a to sa smartfón nedostal na všetky trhy.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

note-7-zadna-strana-foto

TIP: Nepríjmené správy! Samsung varuje pred limitovaným množstvom nového Note 7 v Európe

Podľa vyjadrení juhokórejského giganta spoločnosť už pilne pracuje na posilnení výroby, ktoré má dopomôcť k uspokojeniu všetkých trhov. Počet záujemcov o Samsung Galaxy Note 7 je naozaj veľký a pravdepodobne ani Samsung nečakal takýto úspech za tak krátky čas. Dajte nám vedieť v komentároch, či vás táto novinka zaujala na toľko, aby ste si ju predobjednali.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom