Samsung posilní výrobu nového phabletu Note 7

Teraz čítate
Samsung posilní výrobu nového phabletu Note 7

banner-note-7Dominancia Samsungu je tento rok naozaj viditeľná. Najväčšími ťahúňmi spoločnosti sú najmä vlajkové lode Galaxy S7 Edge a úplne nový phablet Galaxy Note 7. Obidva smartfóny sú technologickou špičkou a záujem vo svete je teda enormný a aj pochopiteľný.  

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Už sme tu mali náznak nedostupnosti Note 7-čky v Európe, ktorá aj spôsobila preloženie začiatku predaja v niektorých krajinách. Samsung momentálne naozaj bojuje s nedostatočnou výrobou. Podľa analytikov, ktorí sa odvolávajú na agentúru Reuters, predá Samsung tento rok až 15 miliónov kusov nového phabletu globálne. Pre porovnanie, minuloročnému modelu Note 5 bolo predpovedaných 9 miliónov predaných kusov, a to sa smartfón nedostal na všetky trhy.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

note-7-zadna-strana-foto

TIP: Nepríjmené správy! Samsung varuje pred limitovaným množstvom nového Note 7 v Európe

Podľa vyjadrení juhokórejského giganta spoločnosť už pilne pracuje na posilnení výroby, ktoré má dopomôcť k uspokojeniu všetkých trhov. Počet záujemcov o Samsung Galaxy Note 7 je naozaj veľký a pravdepodobne ani Samsung nečakal takýto úspech za tak krátky čas. Dajte nám vedieť v komentároch, či vás táto novinka zaujala na toľko, aby ste si ju predobjednali.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
50%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.
  • Andy

    Mam predobjednanu čiernu a najviac zaujalo s pen a hlvane ten snimač očnej duhovky

  • luer

    A zas ten samsung. Chapem, ze je najvacsi, ale ved je tolko sprav z ciny. Ako som predtym pisal, citame fonyzciny.sk!