Nepríjmené správy! Samsung varuje pred limitovaným množstvom nového Note 7 v Európe

Teraz čítate
Nepríjmené správy! Samsung varuje pred limitovaným množstvom nového Note 7 v Európe

banner-note-7
Ak vás historicky najlepší phablet Samsung Galaxy Note 7 zaujal, určite ste sa už pevne rozhodli, že si jeden predobjednáte. Predpredaj smartfónu beží niekoľko dní aj v slovenských e-shopov, kde cena štartuje na mastnej čiastke okolo 849 €. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Oficiálny predaj v Európe však odštartuje až 2. septembra, no už dopredu sa treba pripraviť na možné komplikácie v prípade dostupnosti. Samsung vydal vyhlásenie, v ktorom naznačuje možné problémy s dodávkami smartfónov do Európy. Juhokórejský gigant už stihol oddialiť predaje v Malajzii, Holandsku, Rusku a na Ukrajine. Tieto problémy vznikli hlavne kvôli veľmi vysokým dopytom, ktoré ohlasujú svetové telekomunikačné spoločnosti a obchodné reťazce. Situácia zatiaľ nie je kritická, no Samsung sa pravdepodobne pripravuje na ten najhorší scenár.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung-note-7-9978.0

Nevieme s určitosťou potvrdiť, či sa tieto problémy dotknú aj slovenských zákazníkov, no ak Samsung nebude stíhať dodávať do Anglicka alebo Nemecka, slovenské e-shopy jednoducho budú musieť čakať. Predobjednali ste si Samsung Galaxy Note 7? Dajte nám vedieť v komentároch.

TIP: Samsung Galaxy Note 7 je na Slovensku poriadne mastný!

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
67%
Neznášam to
33%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
 • Michal Baška

  Tak 800€ dať za fón určite nedám aj keď na to mám. Radšej si kúpim OnePlus 3 alebo niečo podobné. Službu urobí takú istú za podstatne menej peňazí. ušetrené radšej miniem na polovičku alebo dcéru

  • Kubo102030

   Takmer každý telefón vydaný od polovice tohto roka už má 2,5D… Aj Redmi série budú mať, aj vlajkové lode, proste všetci… Je to trend a to že to „pár“ ľuďom čo si tam lepia sklá a fólie vadí, výrobcov vôbec nezaujíma… Im ide o to, aby si si ho čo najskôr zničil a kúpil znova nový… Ale tiež som zástanca tvrdených skiel, čiže tiež mi to vadí ale žiaľ ideme proti prúdu…

   • Ivann

    Na 2,5D nalepíš tvrdené sklo, bohužiaľ ten záhyb to nepokrýva ;-) Inak máš pravdu, daj sem prachy čo najrýchlejšie, čo najviac a potom si kúp od nás nový ďalší model za rok.

    • Kubo102030

     Tak stačilo mi vydieť aké je sklo na OP3… Nielenže záhyby neboli pokryté ale aj mnohé ďalšie časti…

     • marek7610

      Neznesiem tie 2.5D sklá. Prémiovosť tomu vsetci nadávajú, no pre mňa hnus. Nečakal som že týmto smerom pôjde aj Xiaomi a predsa sa to deje. Bez fólie či ochranného skla je mobil nachylný na poškodenie a ako píšete všetci nado mnou, tak fakt mám pocit ako keby to bolo naschval. Ničte, škriabte displeje, rozbíjajte. A čo najrýchlejšie kúpte nový mobil. Na SG S6 edge + som si nakúpil toľko fólii ze ich mám teraz hádam aj 20ks a dve možno max 3ks sa neodliepaju a držia. Ustavične s tým bojujem. Po GS6 edge ktorý som doskiabal vo vrecku ( vyzeralo to otrasne) a to nie naschval dávam na mobili ochranne folie ci sklá. Xiaomi sa mi doteraz páčilo naj čo sa tykalo konštrukcie pretože s Aliexpressu sklo za 0,50 centov sedelo na ňom ako rit na serbli.

     • Kubo102030

      Presne tak, nebolo potrebné kupovať drahé sklá ale len za pár šupov a sedeli perfektne… To sa však už začína meniť…

  • Ivann

   Súhlasím s tebou, ale ľudia sú nevzdelané ovce. Skús niekomu povedať, čo je OnePlus 3, tak sa bude biť s tebou aj o to posledné, že Samsung je lepší. Ale v živote nikdy nič neprečítal. Ale Samsung bude najlepší ;-)