banner-note-7
Ak vás historicky najlepší phablet Samsung Galaxy Note 7 zaujal, určite ste sa už pevne rozhodli, že si jeden predobjednáte. Predpredaj smartfónu beží niekoľko dní aj v slovenských e-shopov, kde cena štartuje na mastnej čiastke okolo 849 €. 

Oficiálny predaj v Európe však odštartuje až 2. septembra, no už dopredu sa treba pripraviť na možné komplikácie v prípade dostupnosti. Samsung vydal vyhlásenie, v ktorom naznačuje možné problémy s dodávkami smartfónov do Európy. Juhokórejský gigant už stihol oddialiť predaje v Malajzii, Holandsku, Rusku a na Ukrajine. Tieto problémy vznikli hlavne kvôli veľmi vysokým dopytom, ktoré ohlasujú svetové telekomunikačné spoločnosti a obchodné reťazce. Situácia zatiaľ nie je kritická, no Samsung sa pravdepodobne pripravuje na ten najhorší scenár.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung-note-7-9978.0

Nevieme s určitosťou potvrdiť, či sa tieto problémy dotknú aj slovenských zákazníkov, no ak Samsung nebude stíhať dodávať do Anglicka alebo Nemecka, slovenské e-shopy jednoducho budú musieť čakať. Predobjednali ste si Samsung Galaxy Note 7? Dajte nám vedieť v komentároch.

TIP: Samsung Galaxy Note 7 je na Slovensku poriadne mastný!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom