Od predstavenia nových vlajkových lodí Samsungu ubehol už viac ako týždeň, no mnohí fanúšikovia sú stále nadšení jeho skvelými funkciami. Mimo výkonného hardvéru je pre nich veľkým lákadlom špičkový fotoaparát a najmä nové emoji. Všetky novinky v modeli Galaxy S9 a S9+ podľa Samsungu prilákali do jeho propagačných štúdií neuveriteľné množstvo ľudí. 

Noví zástupcovia S-línie od Samsungu sú bezpochyby jednými z najlepších smartfónov, aké svet kedy uzrel. Ich známy, no príťažlivý dizajn oslovuje mnohých okoloidúcich a majiteľ si s nimi navyše užije aj poriadnu dávku zábavy. Smartfóny však nie sú len o hraní hier, a tak sa kórejský výrobca rozhodol nasledovať vzor Applu. Do svojej novej S9-ky a jej väčšieho súrodenca vložil aj vylepšené emoji, pomocou ktorých môže používateľ vytvoriť aj svojho vlastného avatara a upraviť ho do detailov.

Na novú S9-ku si brúsia zuby mnohí zákazníci

Okrem tejto funkcie však mnohí radi vidia aj variabilnú clonu, ktorá tejto novej dvojici prináša v smartfónoch nevídané možnosti. Aby si záujemcovia do oficiálneho spustenia predaja vyskúšali Samsung Galaxy S9 a S9+, začali navštevovať štúdiá spoločnosti. Mnohí samozrejme prichádzajú najmä kvôli vytváraniu vlastných emoji postavičiek, ale tiež iným funkciám. Podľa tvrdení Samsungu je záujem zo strany fanúšikov a zákazníkov nesmierne veľký. Len v posledných 5 dňoch totiž tieto štúdiá v Južnej Kórei navštívilo viac ako 1,6 milióna ľudí.

Zobraziť celú galériu (0)
Marques Brownlee/YouTube

Nenechaj si ujsť
Galaxy S9 je skvelý, ale predchodca je výhodnejšou voľbou. Tieto dôvody hovoria za všetko

Okrem domovskej krajiny spoločnosti sa takéto predvádzacie priestory nachádzajú aj v španielskej Barcelone, kde si nové smartfóny môžu taktiež všetci vyskúšať. To je totiž jediná možnosť, než sa im do rúk dostane ich vlastný kus. Samsung plánuje spustiť oficiálny predaj modelov Galaxy S9 a S9+ na najväčších trhoch už 16. marca. V systéme predobjednávok však spoločnosť zaviedla lákavú ponuku, vďaka ktorej dostane zákazník svoj nový Galaxy S9 už o 7 dní skôr a s bonusom až 100 €. Plánuješ kúpu niektorého z tých modelov, alebo si už dokonca formulár v predobjednávke vyplnil?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom