Len nedávno Samsung na svojej oficiálnej barcelonskej konferencii oznámil dátum predstavenia veľmi očakávaného Samsungu Galaxy S8. Na predstavenie však čakať nemusíme, keďže oficiálna tlačová fotografia sa na internet dostala už teraz.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Za doteraz najpresnejší a najkvalitnejší pohľad na Samsung Galaxy S8 vďačíme známemu leaksterovi @evleaks (Evan Blass). Ten si za niekoľko rokov pôsobnosti vybudoval veľmi dobrú reputáciu práve vďaka najpravdivejším informáciám, takže o pravosť tejto fotografie sa obávať nemusíme.

Slovenská cena Galaxy S7 Edge

Podľa doteraz známych špecifikácií má Galaxy S8 disponovať až 5.8″ displejom, ktorý však vďaka minimálnym rámikom dosiahne kompaktnej veľkosti. Pomer strán displeja má byť 18:9, z čoho vyplýva, že Galaxy S8 bude poriadne „vysoký“ smartfón. S rovnakým pomerom strán prišiel len nedávno konkurenčný LG G6, no S8-čka ponesie aj zahnutie bočných hrán. Vďaka zahnutiu Samsung dosiahne ešte väčšie pokrytie prednej strany displejom.

Na uzamykacej obrazovke Galaxy S8 si taktiež môžeme všimnúť dátum 29. marca, teda deň jeho oficiálneho debutu. Predstavený má byť po boku s väčším bratom, Galaxy S8+, ktorý bude osadený až 6,2″ displejom.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
10%
Páči sa mi to
62%
Chcem to
7%
Mám to
10%
Nepáči sa mi to
10%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]