Už len pár týždňov nás delí od oficiálneho debutu najočakávanejšieho smartfónu tohto roka, Samsungu Galaxy S8. Predstavenie však pre nás bude len akousi formalitou, keďže vďaka únikom už o „Es-Osmičke“ poznáme takmer každý detail.

Každodenné úniky informácií o budúcom Samsungu Galaxy S8 sú nezastaviteľné. Ten najnovší pochádza od neznámeho výrobcu fólií a ochranných skiel na displej, ktorý svoje produkty testuje na prototype tohto smartfónu. Pozitívnou správou pre záujemcov čakajúcich na Galaxy S8 je, že ochranné sklo či kryt si budú môcť zakúpiť ešte predtým, ako sa začne predávať samotný smartfón.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Zaujímavejšie však je, že Samsung pri svojej vlajkovej lodi použije rovnakú farbu, do ktorej bol ako prvý odetý iPhone 7. Hovoríme o špeciálnej čiernej farbe, ktorú Apple nazýva Jet Black. Aj keď zrejme nejde o finálne zariadenie, minimálne jeho dizajnová stránka bude veľmi blízko finálnemu produktu. Veľký 5,8″ displej bude z bočných strán zakrivený, pričom je spodný aj vrchný rámik bude naozaj minimálny. Aj napriek tomu sa Samsungu podarilo navrch S8 umiestniť predný fotoaparát, skener dúhovky či senzor priblíženia a okolitého jasu.

Fotografie potvrdzujú aj použitie USB Type-C konektora, reproduktora umiestneného na spodnej hrane či tlačidlo pre spustenie inteligentné asistenta Bixby. Z dnešného úniku je to všetko a sme zvedaví, čo nám prinesie zajtrajšok. Od oficiálneho predstavenia nás delia približne tri týždne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom