banner-pixel
Krátko po novom koncepte a informácii, že predstavenie očakávaného Samsungu Galaxy S8 sa presúva na apríl, sa k nám dostávajú prvé informácie o cene budúcoročnej vlajkovej lode juhokórejského giganta. Fanúšikov čakajúcich na túto novinku zrejme nepotešíme.

Samsung je svojimi smartfónmi známy už niekoľko rokov, za ktoré si vybudoval pevné základy a milióny priaznivcov po celom svete. Vďaka tomu sa nebojí ceny vlajkových modelov nastaviť vyššie, na čo sme si už za tie roky zvykli. Podľa najnovších informácií však Samsung ešte viac pritvrdí a budúca generácia jeho vlajkovej lode má stáť o 15 až 20 % viac ako bola pôvodná cena Galaxy S7 / Edge.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung-galaxy-s8-novy-koncept

Pár hodín starý koncept Galaxy S8

zdroj fotografie: Mydrivers

Zobraziť aktuálnu cenu Samsungu Galaxy S7 Edge

Novinky o cene zverejnila spoločnosť Goldman Sachs, ktorá sa zaoberá bankovníctvom a inými finančnými službami. Hlavným dôvodom navýšenia ceny má byť nová umelá inteligencia, ktorou Galaxy S8 bude disponovať. Ak do úvahy zoberieme štartovaciu cenu modelu Samsung Galaxy S7 Edge, ktorá činila 799 €, cena Galaxy S8 by potom štartovala na 919 – 959 €. Samsung chce zrejme dohnať straty, do ktorých sa dostal kvôli bombovému Galaxy Note 7. Otázkou však zostáva, či budú ľudia ochotní zaplatiť takúto „pálku“ za smartfón.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom