Už sme si tak nejako zvykli na to, že Samsung a nízke ceny veľmi nejdú dohromady. Táto juhokórejská spoločnosť sa totiž prostredníctvom nielen svojich smartfónov, ale aj inej elektroniky snaží všetkým dokázať, že kvalita čosi stojí. Najnovšie to dá všetkým patrične najavo pripravovaná Note 8-čka.

Tá už len vďaka svojej očakávanej veľkosti rozhodne nebude určená pre každého. Napriek tomu si cieľovú skupinu rozhodne nájde, ba čo viac, táto skupina môže byť po minuloročnom fiasku početnejšia ako kedykoľvek predtým. Mnohí sú teda v obrovskom očakávaní a do tohto pripravovaného vlajkového modelu Samsungu vkladajú obrovské nádeje. Tie budú podľa všetkého naplnené, keďže sa dostane na tie najlepšie špecifikácie, aké sa od smartfónu z roku 2017 môžu očakávať.

Za tú najlepšiu výbavu sa jednoducho platí

Okrem iného sa dostane na hodnotné materiály, pohľadný dizajn, takmer bezrámikový displej a stylus S-Pen, ktorý zariadenia z tejto modelovej rady definuje. Toto všetko teda pochopiteľne čosi stojí a bolo teda od samého začiatku jasné, že sa vyššie výrobné náklady prejavia aj na vyššej predajnej cene. Podľa portálu IT Home sa dočkáme hneď troch verzií, pričom tá základná obsahujúca 6 GB RAM a 64 GB internej pamäte sa začne predávať za 800 €.

Nenechaj si ujsť
Videá: Samsung nás navnadil na predstavenie Note 8-čky ukážkou dvoch najzásadnejších funkcií

Druhá verzia dostane cenovku 900 €, zatiaľ čo ponúkne rovnakú kapacitu RAM pamäte a navýšené tak bude len interné úložisko, ktoré pojme 128 GB dát. Nakoniec sa dostávame k tej najvybavenejšej verzii, ktorá sa pri multitaskingu bude taktiež spoliehať na 6 GB RAM, avšak dostane až 256 GB vstavaného úložiska, ktoré jej cenu vystrelí poriadne vysoko.

Prekročíme hranicu 1000 €

Takáto verzia má totiž podľa predbežných odhadov stáť až 1020 €. Na potvrdenie si však budeme musieť ešte chvíľku počkať, keďže oficiálne bude počet verzií spolu s ich cenami zverejnený až pri oficiálnom predstavení.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom