Smartfón, ktorý by mohol pozametať minuloročný neúspech po phablete Galaxy Note 7, bude predstavený už 23. augusta. Je teda pochopiteľné, že juhokórejský výrobca sa snaží na predstavenie nalákať čo najviac ľudí. 

Najnovšie pre tento účel zverejnil dve nové videá, ktorými prezentuje niektoré vlastnosti Note 8-čky. Videá boli zverejnené na kórejskom YouTube kanáli a venujú sa duálnemu fotoaparátu a peru S-Pen. Práve tieto vlastnosti sú tými, ktorými sa phablet odlíši od aktuálne vlajkovej lode a ostatných high-end phabletov. Prvé video teda predvádza dvojnásobný alebo trojnásobný optický zoom a bokeh efekt, ktorý bude fotoaparát schopný vytvoriť už počas fotenia.

Samsung Galaxy S8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nenechaj si ujsť
Galaxy Note 8 odhaľuje svoj inovatívny dizajn na novej várke reálnych fotografií. Nechýba ani najviac hejtovaná vlastnosť z S8-čiek

Druhé video sa evidentne venuje inteligentnému S-Pen, no veľa o ňom neprezrádza. Očakáva sa, že používatelia budú môcť svoje kresby zdieľa jediným dotykom, no viac sa už o ňom zrejme dozvieme sa oficiálnom predstavení. Len pre zhrnutie, od Galaxy Note 8-čky môžeme očakávať aj 6.3-palcový Super AMOLED displej, procesor Exynos 8895 / Snapdragon 835 (USA a Čína), 6 GB RAM či 64 GB úložisko. Poteší tiež 3300 mAh batéria a certifikácia IP68.

Cena sa má pohybovať v rozmedzí 850 – 1000 €, pričom vyššia cena má patriť špeciálnej „Emperor“ edícii. Aj keď teda dizajn i špecifikácie Galaxy Note 8-čky z veľkej časti poznáme, do oficiálneho predstavenia ešte musíme tie dva dni vydržať a možno nás niečím gigant dokonale prekvapí.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom