banner-note-7
Galaxy Note 7 získal od svojho debutu veľmi kladné recenzie. V nesporne krásnom tele prináša obrovský výkon a skvelú funkcionalitu. No aj pri zdanlivo dokonalom zariadení sa začínajú objavovať problémy.

Už skôr sa objavili sťažnosti na ochranné sklo Gorilla Glass 5, ktoré sa dá poškriabať až príliš ľahko. Nedávno sme tu zas mali správy o mrznutí a neustálom reštartovaní zariadenia. Teraz mal Galaxy Note 7 údajne explodovať počas nabíjania. Podobný incident sa už odohral minulý týždeň, no za vinu sa pripisuje použitie nekvalitného adaptéra a microUSB kábla s redukciou na USB Type-C. Ani v najnovšom prípade nie je vylúčené, že za explóziu môže neoficiálne príslušenstvo. Naznačuje to komentár jedného z kamarátov vlastníka vybuchnutého telefónu. V ňom sa objavuje odporúčanie používať originálnu nabíjačku a počas nabíjania ponechať zariadenie v bezpečnej vzdialenosti.

Samsung Galaxy Note 7 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Note-7-Crispy-Edition

Pre Samsung každopádne nejde o veľmi dobré správy. Poškodený model Galaxy Note 7 už bol odoslaný technikom Samsungu, ktorí preskúmajú možnú príčinu explózie. Opäť platí, že pri nabíjaní svojich miláčikov používajte výhradne originálne príslušenstvo dodávané spolu so zariadením, prípadne iné príslušenstvo s certifikáciou výrobcu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom