banner-note-7
Juhokórejský výrobca Samsung vo svojom Galaxy Note 7 skombinoval to najlepšie, čo dokázal. Aj keď sme boli už veľakrát svedkami nekompromisného výkonu, Note 7 nám pripomína, že nielen v tejto kategórii sa stavia na stupienky víťazov.

Aktuálna vlajková loď spoločnosti Samsung, Galaxy Note 7, určite patrí medzi najvýkonnejšie a najštýlovejšie smartfóny súčastnosti. Okrem toho sa ale bez diskusie radí aj medzi zariadenia s najlepšími fotoaparátmi. O tejto skutočnosti vás presvedčia aj následujúce fotografie.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Note7_01

Fotografie zo Samsung Galaxy Note 7 ponúkajú vysoký kontrast a skvostné podanie farieb.

Note7_02

Snímač zhotovuje snímky s ostrými detailmi a sýtymi farbami. Fotografie sú bez šumu aj pri situáciach s jasnými miestami a výraznými tieňmi.

Note7_03

Snímky blízkych predmetov v horšom svetle smartfón dokonalo zaznamená vďaka clone f/1,7, ktorá napomáha aj dokonalému rozostreniu pozadia pri fotení makro snímkov.

Note7_04

Dokonalé podanie rozostrených textúr.

Note7_05

Smartfón zhotovuje ostré snímky aj keď je snímač zaostrený do diaľky, pri situáciach ako je na fotografii vyššie.

Note7_06

Zväčšená predchádzajúca snímka dokazuje fakt, že aj na okraji širokouhlého objektívu sú fotografie z Galaxy Note 7-mičky ostré a plné detailov. Prekonáva tak mnohé „zrkadlovky“, ktoré na okrajoch fotografií postrádajú ostrosť.

Porovnanie fotografií v situácii so zlými sveteľnými podmienkami. Snímka vľavo zhotovená Galaxy Note 7 ponúka dobrý jas a pomerne dobrú kvalitu pri nízkej hladine šumu. Pre porovnanie, snímka vpravo pochádzajúca z Motorola Moto G4 Plus.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom