Aj keď dnes už veľa výrobcov smartfónov neponúka možnosť rozšíriť vnútornú pamäť pomocou microSD kariet, stále tu majú svoje miesto a veľa zariadení by bez nich nedokázalo fungovať.

Či už vlastníš fotoaparát, akčnú kameru, či smartfón, microSD karta patrí k neoddeliteľnej súčasti zariadenia. Dnes ich ponúka množstvo výrobcov a vybrať tú správnu môže byť ťažké. Oplatí sa tak radšej staviť na overenú klasiku a vybrať si niektorú od renomovaného výrobcu.

Najnižšie trhové ceny

Jednou z takých spoločnosti je aj juhokórejský Samsung, ktorý sa radí medzi špičku. A práve od tejto spoločnosti máme pre teba v zľave rýchle a odolné microSD karty. Dostupné sú v dvoch verziách – 64 a 128 GB.

Kúpiť microSD kartu Samsung Evo Ultra 64 GB len za 21,99 €

Kúpiť microSD kartu Samsung Evo Ultra 128 GB za 38,91 €

Počet kupónov je však obmedzený a musíš sa tak ponáhľať, pretože za takúto cenu pôjdu ako teplé rožky. Ich cena je v oficiálnom obchode takmer dvakrát vyššia.

Nevadia jej ani nepriaznivé podmienky

Obe karty podporujú štandard class10 a Grade 3. To znamená že prenosové rýchlosti sú až 100 MB/s v prípade čítania a 40 MB/s pri zapisovaní údajov. Takisto podporujú aj nahrávanie 4K videa. Vybavené sú aj zvýšenou odolnosťou, takže im nevadia ani extrémne podmienky.

Karta tak vydrží pobyt vo vode, nízke aj vysoké teploty, je odolná voči magnetickým poliam a röntgenovým prístrojom. O svoje dáta sa tak nemusíš vôbec obávať. V balení sa nachádza len samotná karta, takže v prípade použitia vo fotoaparáte je potrebné dokúpiť adaptér.

Kupóny aplikuješ v košíku:

samsung Evo Ultra 64 a 128 GB
Zobraziť celú galériu (4)
Screenshot/Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom