Po predstavení vianočných akcií od O2, Telekomu a Orangeu priniesol svoju ponuku aj operátor Tesco Mobile, ktorý poskytne benefit pri dobití kreditu a aj dvojnásobok dát. Zákazníci môžu navyše získať špeciálny kupón s Clubcard bodmi, ktoré môžu premeniť na kredit. O vianočnej akcii informuje Tesco Mobile v tlačovej správe.

Noví zákazníci operátora, ktorí si zakúpia SIM kartu Bodka, získajú od 16. novembra až do 31. januára 2021 dvojnásobok kreditu pri využití kupónu v mobilnej aplikácii Tesco Clubcard. Vďaka kupónu získa nový klient extra 195 Clubcard bodov, ktoré môže využiť pri dobíjaní kreditu z Clubcard a zmeniť ich na kredit v hodnote 3,90 €.

Tesco Mobile poskytuje vo vianočnej akcii dvojnásobný kredit a dáta

SIM kartu Bodka si môžu zákazníci kúpiť za 3,90 €, pričom s ňou získajú kredit v rovnakej hodnote a bonusový kredit 3,90 € môžu uplatniť pomocou spomenutého kupónu. Celkovo tak Tesco Mobile prinesie zákazníkom pri kúpe karty a využití benefitu kredit vo výške 7,80 €. Táto výhoda platí pre nových zákazníkov.

Okrem tohto sa operátor zameral aj na dvojnásobné dáta, ktoré dostanú noví aj verní zákazníci pri kúpe niektorého z dátových balíkov. Najprv si musia aktivovať vybrané dáta a pri najbližšom dobití kreditu im Tesco Mobile poskytne dvojnásobný objem.

Dátové balíky v Tesco Mobile:

  • 500 MB – 3 €
  • 1500 MB – 6 €
  • 3 GB – 9 €

Po aktivácii niektorého z dostupných balíkov tak môžu noví aj starí zákazníci s Tesco Mobile získať 1 GB (pri aktivácii 500 MB balíka), 3 GB (pri aktivácii 1,5 GB balíka) alebo až 6 GB (pri aktivácii 3 GB balíka) každý mesiac.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom