Neskutočné veci sa dejú nielen v najnovšej časti Rýchlo a zbesilo 9, ale aj v zákulisí. Vin Diesel pre portál Variety prezradil, že sa chystá úplne nový spin-off zameraný na jednu z najlepších a najzapamätateľnejších záporných postáv série.

Rýchlo a zbesilo nie a nie spomaliť a po celosvetovom valcovaní kinosál nie je ani dôvod. Prečo by značku nemali tvorcovia dojiť, kým je o ňu záujem? Akčná sága má na konte už desať filmov a naplánované sú ešte dve posledné snímky Rýchlo a zbesilo, sequel s Dwaynom Johnsonom a Jasonom Stathamom a ďalší spin-off zameraný čisto na ženské postavy, informuje portál Screenrant.

Text obsahuje spojlery z filmu Rýchlo a zbesilo 9

Podľa najnovších informácií ale treba počítať aj s filmom zameraným priamo na Cipher – kyberteroristku stvárnenú charizmatickou herečkou Charlize Theron, ktorá si svoj debut odbila vo filme Rýchlo a zbesilo 8 v roku 2017. Postava nechýbala ani v tohtoročnom Rýchlo a zbesilo 9 a všetko nasvedčuje tomu, že sa objaví aj v ďalších filmoch zo série.

Nie je predsa mŕtva?

Koniec Rýchlo a zbesilo 9 na prvý pohľad priniesol ukončenie jej cesty, ale zdanie aj v tomto prípade zjavne klamalo. Dozvedeli sme sa totiž, že Cipher lietadlo pilotovala na diaľku, čím si tvorcovia nechali otvorené dvere pre jej potenciálne nasadenie v ďalších filmoch.

TMDB

Pri zábavných absurdnostiach, akými bola posledná snímka Rýchlo a zbesilo 9 prešpikovaná, ale podobné odhalenie ani veľmi neprekvapí. Vzhľadom na to, akou silnou antagonistkou je postava Charlize Theron, je ale rozhodnutie ponechať jej osud zahalený rúškom tajomstva na mieste.

Pocta padlým hrdinom a uzavretie rodinného kruhu

Režisér Justin Lin sa doposiaľ postaral o 5 filmov zo série vrátane toho posledného. Pauzu od značky si dal po šiestom, kedy považoval svoju zbesilú kapitolu za uzavretú. Podľa serveru Insider to ale boli práve konštantne udržiavané vzťahy s Vinom Dieselom a rodinné hodnoty, ktoré ho presvedčili, že sériu môže dokončiť a zabezpečiť to najlepšie možné vzdanie pocty postavám, ako aj zosnulému hercovi Paulovi Walkerovi.

Každý deň vraj premýšľa nad tým, ako postavu Briana O’Connora do filmu vrátiť. Odpoveďou by ale mohlo byť obnovenie spolupráce s Codym Walkerom, Paulovým bratom. S jeho prítomnosťou pred kamerou a s použitím digitálnych efektov by sme tak mohli ešte raz vidieť stretnutie Dominica Toretta s Brianom O’Connorom.

TMDB

Rýchlo a zbesilo ešte nepovedalo svoje posledné slovo, no každým dňom sa pomaly blížime k uzavretiu rodinného kruhu. Filmy sú v príprave, alebo sa o niektorých z nich minimálne diskutuje v reálnej rovine, no bližšie podrobnosti o plánovanom spin-offe s postavou Cipher zatiaľ nie sú známe.

Fanúšikovia Charlize Theron sa ale môžu už teraz s určitosťou tešiť na pokračovanie filmu The Old Guard, ktorý sa začne natáčať začiatkom budúceho roka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom