banner-le-max-2
Čoraz viac informácií kolujúcich po internete nahráva do karát blížiacemu sa predstaveniu novej vlajkovej lodi od čínskeho startupu LeEco. Uvedenie nového smartfónu dokonca potvrdila aj samotná spoločnosť a teraz tu máme už druhý teaser, ktorý opäť láka na zaujímavé funkcie blížiacej sa novinky.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Prvý uverejnený teaser hovorí o použití vysokokapacitných batérií v najnovšej vlajkovej lodi výrobcu. Model LeEco Le Pro 3 by mal prísť v dvoch verziách, pričom slabšiu bude napájať 4070 mAh batéria, zatiaľ čo výkonnejšia dostane obrovskú 5000 mAh batériu. Rovnako ako v prípade prvého teaseru, aj tentokrát LeEco vedome podpichuje Apple, konkrétne pomalé rýchle nabíjanie malých batérií v najnovšej generácii iPhonov.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

leeco-le-pro-3-teaser-bateria

LeEco Le Pro 3 totižto príde s technológiou rýchleho nabíjania, ktorá dokáže tak batérie s tak veľkými kapacitami nabiť do dvoch hodín. Dokázať by to mala známa technológia rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 3.0 s úpravami výkonu od LeEco. Práve podporu tejto technológie má priniesť Le Pro 3 vďaka najnovšiemu Snapdragon 821 procesoru.

Kúpiť LeEco Le Max 2 za perfektných 219 €!
Kupón EBLEMX2

leeco le pro 3

Okrem vysokého výkonu a veľkokapacitných batérií s rýchlym nabíjaní by mal LeEco Le Pro 3 ponúknuť aj 6 GB RAM spolu so 64 GB úložiskom. K dispozícii má byť aj verzia s monštruóznou 8 GB RAM pamäťou a až 256 GB vnútorným úložiskom. V prípade „slabšej“ verzie sa dočkáme aj 5,5″ FullHD displeja, 16 MPx zadného a 8 MPx predného fotoaparátu. Duálny 13 MPx fotoaparát by sa mal zasa nachádzať na zadnej strane výkonnejšej, 5,7-palcovej verzie Le Pro 3. Pýchou prednej strany bude okrem 2K displeja a špičkový 16 MPx selfie fotoaparát. Ak sa všetko tieto informácie ohľadom hardvéru LeEco Le Pro 3 už o 6 dní naozaj potvrdia, budeme svedkami nového najvýkonnejšieho smartfónu planéty.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
27%
Páči sa mi to
27%
Chcem to
45%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]