Už čoskoro príde na obrazovky RTVS nová seriálová lahôdka priamo z dielne Netflixu. Diváci sa môžu tešiť na seriál Narcos, ktorý žne úspech po celom svete a je vysoko hodnotený ako verejnosťou, tak aj kritikmi.

Televízny seriál Narcos z dielne Netflixu rozpráva príbeh o známom narkobarónovi Pablovi Escobarovi, ktorý sa venoval výrobe a pašovaniu kokaínu, predovšetkým v 80. a 90. rokoch minulého storočia. Dej je inšpirovaný skutočnými udalosťami, ktoré sa odohrávajú v prostredí kolumbijských drogových kartelov. V súčanosti má seriál za sebou 3 série, pričom prvá z nich bude už čoskoro dostupná aj slovenským divákom prostredníctvom RTVS.

So slovenským dabingom

Ako sa podarilo zistiť portálu Interez.sk, seriál sa začne vysielať už 11. januára 2020. Vzhľadom na nevhodný obsah pre maloletých je vysielací čas daný na 22:10 a vysielať ho bude Dvojka s týždenným odstupom medzi jednotlivými epizódami.

Zaujímavým faktom je tiež prítomnosť slovenského dabingu, takže ak si videl seriál v originálnom znení, prípadne s českým dabingom, chvíľu potrvá, než si naň zvykneš.

Už čoskoro vám prinesieme naozajstnú lahôdku – seriálový megahit Narcos! 💰 Tešíte sa? 😉

Gepostet von Dvojka am Montag, 30. Dezember 2019

Nie je to pritom prvýkrát, čo sa na obrazovkách verejnoprávnej televízie objavuje podobný seriál. Už v minulosti sme mohli byť svedkami zaradenia do programovej ponuky ďalší skvelý počin Taboo, kde je hlavným hrdinom skvelý Tom Hardy.

Veríme, že podobný trend bude pokračovať a slovenské televízie tak budú môcť ukázať, že aj ony dokážu ponúknuť kvalitný obsah, ktorý diváka zaujme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom