Toto pokračovanie asi nikto z nás nečakal, no musíme povedať, že sme veľmi radi, že tu je. Mr. Bean, teda Rowan Atkinson je späť v jeho druhej celosvetovo známej komediálnej roli. Agent Johnny English sa teda po siedmych rokoch vracia na veľké plátno, a ako už býva jeho zvykom, je to opäť v elegancii a vo veľkom štýle. Pretože keď je svet skutočne v ohrození, jedine takýto agent môže byť posledná záchrana ľudstva.

Tretí diel si teda na paškál berie opäť režisér Oliver Parker, ktorý nám v roku 2011 priniesol prvé pokračovanie. To aspoň v našich očiach bolo o niečo podarenejšie ako prvý diel. Predsa len, trošku odbočili od tej trápnosti a zamerali sa na nevydarené a smoliarske momenty, do ktorých sa častokrát dostávala aj najznámejšia Atkinsonova postava, Mr. Bean. Určite netreba zabudnúť na to, že to malo celkom solídny príbeh, ktorý dobre fungoval ako klasický špiónsky film. Pozri sa teda na pokračovanie!

Pochopiteľne, Rowan Atkinson je späť. Tentokrát sa s ním vráti aj jeho parťák z prvého filmu v podaní Bena Millera. Do filmu sa pridali aj herecké hviezdy ako Olga Kurylenko a Emma Thompson. Kto bude teda hlavným záporákom filmu je zatiaľ neznáme, no už z traileru je jasné, s čím bude English bojovať najviac. Budú to moderné technológie. My sme teda veľmi zvedaví, či dokážu tvorcovia tento žáner ešte nejako rozviť alebo skôr oživiť. Predsa len, s groteskami už dnes tak ľahko nezabodujete. My si však myslíme, že so správnou dávkou humoru a nostalgie pôjde predsa len o niečo, na čo si radi sadneme do kina!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom