Root pre Android 6.0 Marshmallow je konečne dostupný

banner-letv-one
Známy developer Chainfire, ktorého určite poznajú majiteľa zariadení, ktorí radi vykonávajú root, predstavil root pre najnovší Android 6.0 Marshmallow. Proces je veľmi jednoduchý a prináša niekoľko veľmi dôležitých vylepšení. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nový rootvací proces prináša jednu veľmi dôležitú novinku, ktorou je dostupnosť OTA aktualizácií aj po rootnutí. Nová metóda nemení zložku /system, ktorá je pre správny chod operačného systému veľmi dôležitá. Nový root sa bo obnovení továrenských nastavení stráca a prípadný budúci majiteľ tak nemusí mať obavy o nežiadané zaobchádzanie so systémom. Proces je stále v štádiu vývoja, no používatelia hlásia väčšinou kladné hodnotenie.

OnePlus 2

Jedno z najlepších zariadení pre náročných používateľov, ktorí vyžadujú Root

Čerešničkou na torte je fakt, že v prípade chybnej inštalácie ROM-ky alebo kernelu sa zariadenie nebrickne, len sa reštartne a vy môžete pokračovať druhým pokusom. Na záver dodáme, že v prípade tohto typu rootnutia by sme mali mať možnosť ďalej používať nový platobný systém Android Pay.

Zdroj: XDA

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
100%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]