November na Netflixe bude jedným slovom brutálny a okrem hviezdne obsadenej komédie Red Notice i ďalšej nálože sľubného obsahu príde aj seriálová novinka Cowboy Bebop. Tá práve dostala svoj prvý plnohodnotný trailer a jedno mu uprieť nemožno – rozhodne vyzerá originálne.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Cowboy Bebop je hranou verziou ikonického rovnomenného anime z 90. rokov, ktoré si od predstavenia medzi milovníkmi žánru vďaka neopozeraným postavám i zasadeniu vyslúžilo kultový status a vizitku jedného z najlepších anime všetkých čias.

Očakávania od hraného seriálu sú teda vysoké a prvé ukážky pôsobia prekvapivo dobre. Hlavné postavy sú sympatické, badať možno aj mix rôznorodých žánrov, ktorými sa predloha preslávila. Jednu chvíľu novinka pôsobí ako sci-fi noirová detektívka, len aby preskočila do akcie a westernu okorenenom o konverzačný humor.

Nie len kopírka

V centre seriálu stojí skupina štyroch vydedencov spoločnosti a lovcov odmien, ktorí cestujú po galaxii, lovia zloduchov a zapletú sa do boja proti silným skupinám. Ukážka sa zameriava na trojicu z nich, štvrtá členka – dievča Ed a zručná hackerka, zatiaľ ukázaná nebola. Tvorcovia však sľubujú, že v seriáli Ed predstavia originálnou formou a fanúšikovia budú spokojní.

Hraný seriál Cowboy Bebop zároveň nebude iba remaekom svojej predlohy a predstaví aj vlastné príbehové odbočky, nahliadnutia do jednotlivých charakterov aj nové záporné postavy. Podľa tvorcov je anime séria dostatočne bohatá na to, aby novinka zobrazila známe aj celkom nové príbehy.

TMDB

Pokiaľ si sa s originálom zatiaľ nezoznámil, môžeš tak urobiť priamo na Netflixe, ktorý ponúka pôvodný 26-dielny seriál s českými titulkami. Hraná verzia Cowboy Bebop na streamovacej službe štartuje 19. novembra a my sa jej už nevieme dočkať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú