Netflix si pre svojich predplatiteľov nachystal parádny záver roka a poteší ich hneď niekoľkými sľubnými novinkami. Jednou z najočakávanejších je aj hviezdne obsadená akčná komédia Red Notice, ktorá konečne dostala plnohodnotný trailer.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Vo filme sa objaví herecká smotánka Hollywodu, ktorá sama o sebe stojí za pozornosť – hlavné postavy v Red Notice zastanú Dwanyne „The Rock“ Johnson, Ryan Reynolds a herečka Gal Gadot, po ktorej dvojica (anti)hrdinov pôjde.

Akčne ladená komédia má na Netflixe premiéru 12. novembra a zavedie nás do sveta zločinu a krádeží umenia. Práve na túto oblasť sa špecializuje špecialista FBI a agent Interpolu Rusty (Dwayne Johnson), ktorý musí spojiť sily s nevyspytateľným zlodejom (Ryan Reynolds), aby dolapili ešte nebezpečnejšiu kriminálničku v podaní Gal Gadot.

Tá je však prefíkanejšia, ako si dvojica na začiatku pripúšťa, vďaka čomu sa z Johnsona stáva zločinec a spolu so svojím parťákom sa ocitne aj vo väzení. Trailer okrem toho sľubuje sviežu akčnú jazdu okorenenú slovnými prestrelkami aj humornými scénkami, ktoré naznačujú, že postavy sa vo filme nebudú brať príliš vážne.

Takmer 200 miliónov

Red Notice aj vďaka atraktívnemu hereckému osadenstvu patrí k doposiaľ najdrahším projektom v histórii služby. Pôvodne mal film vzniknúť pod hlavičkou štúdií Universal a Legendary, tie sa však vzhľadom na žáner báli ísť do rizika a projekt vyhodnotili ako rizikový. Rozpočet mal v tom čase predstavovať približne 130 miliónov dolárov.

Po filme teda skočil Netflix, ktorý s vysokorozpočtovými projektami nemá veľký problém. Podľa portálu Gadgets do novinky streamovací gigant investoval približne 160 až 200 miliónov dolárov, z ktorých 20 miliónov išlo jednotlivo do vrecka Gal Gadot a Dwayna Johnsona.

Netflix

O réžiu filmu sa postaral Rawson Marshall Thurber (My sme Millerovci ), ktorý si k filmu napísal aj scenár. Zaujímavosťou je, že pre Thurbera a Johnsona film predstavuje už tretiu spoluprácu. Pred tým dvojica spoločne pracovala na snímkach Centrálna inteligencia a Mrakodrap.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú