Xiaomi svetu už roky ukazuje, že sa nezastaví a svoje portfólio domácich produktov neustále zveľaďuje o veľmi zaujímavé novinky. Jeden z najzaujímavejších je robotický Xiaomi vysávač prvej generácie. 

Populárny smart spotrebič od Xiaomi bojuje s konkurenciou vo veľkom štýle. Prichádza v modernom bielom farebnom vyhotovení s okrúhlym telom a ďalším vybavením, ktoré žiadnemu poriadnemu vysávaču nesmie chýbať.

Lepšiu ponuku nájdeš ťažko

Vďaka limitovanému bleskovému výpredaju, ku ktorému sa dostaneš cez náš FonTech Shopho môžeš získať za mimoriadne nízkych 231 . Pre dosiahnutie danej ceny, využi v košíku zľavový kód QY2R47P8702V9. Poriadne dlho sme pritom museli čakať než jeho cena opäť klesne na takúto úroveň. Podobnú cenu totiž tento gadget nemal dlhé mesiace.

Kúpiť robotický vysávač od Xiaomi za 231 € s kupónom QY2R47P8702V9
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Obávať sa nemusíš ani ďalších colných poplatkov, keďže dostupná je doprava EU Priority Line, ktorá ti zaručí dodanie bez ďalších poplatkov.

Jeden z najlepších

Pravdepodobne najväčšou dominantou vysávača je laserová detekcia vzdialenosti, pomocou ktorej dokáže snímať celé svoje okolie. Vysávač je vybavený dvanástimi rôznymi senzormi, ktoré mapujú priestor a pomáhajú vyhýbať sa prekážkam. Tieto senzory sa postarajú o dokonalú efektivitu práce, keďže s ich pomocou sa vysávač dostane do každého jedného kútu a nespadne z vyvýšených miest.

Nechýba ani možnosť spárovania s aplikáciou a nastavenie pravidelného vysávania. Vo vnútri nájdeš masívny ventilátor so sacou silou 1800 Pa, ktorej neujde ani tá najmenšia čiastočka prachu. 5200 mAh batéria zaručí 2,5 hodiny nepretržitého vysávania, čo je ekvivalent 250 povysávaných m2. Zariadenie je navyše dodávané s nabíjacou stanicou, do ktorej sa vysávač dokáže sám vrátiť a dobiť si batériu. 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom