Ponuka streamovacích služieb sa už v budúcom roku na Slovensku obohatí o nové HBO Max, ktoré nahradí doterajšieho HBO Go. Služba dnes predstavila detaily k spusteniu a odhalila novinky, na ktoré sa môžu diváci tešiť.

Predstavenie noviniek sa však nenieslo v klasickom duchu, išlo o vopred nahraté video, v ktorom sme sa dozvedeli aj známe informácie o novinkách, ktoré budú na HBO Max dostupné aj v Európe a na Slovensku.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

HBO Max štartuje v Európe o pár týždňov

HBO Max zaznamenalo rapídny rast, doteraz sa rozšírilo do 40 krajín a získalo viac predplatiteľov ako za celú dekádu predtým. Už do roku 2026 pritom plánuje expandovať do celkovo 190 krajín sveta.

V Európe začne vysielať 26. októbra najprv v severských krajinách, ku ktorým sa pridá Španielsko a Andorra. Ako bolo avizované predtým, v roku 2022 bude služba expandovať aj do krajín strednej Európy, vrátane Slovenska.

Warner Media

Nový event nevynechal ani predstavenie ponuky filmov a seriálov, ktoré budú pochádzať z dielne HBO a Warner Bros., DC a Cartoon Network, pričom sa dostane aj na pôvodnú tvorbu od Max Originals a lokálnu tvorbu z jednotlivých regiónov.

HBO Max sľubuje európskym divákom novú obsahovú ponuku, ktorú si budú môcť vychutnať cez takmer všetky platformy, od appiek, cez smart televízory až po konzoly. Všetky tituly z dielne Warner Bros. si potom diváci užijú už 45 dní po kinopremiére, podobne, ako je to v súčasnosti v Spojených štátoch.

Služba láka na tisícky titulov a exkluzívny prequel ku Game of Thrones

Predplatitelia si zároveň budú môcť upravovať svoje profily a vytvárať jednotlivé divácke profily v rámci jedného účtu tak, ako to doteraz ponúka napríklad Netflix. Chýbať potom nebudú odporúčania filmov a seriálov vo výbere redakcie a podľa preferencií diváka.

Počas predstavenia lákalo HBO Max na množstvo známych, ale i nových titulov, ktoré si odbijú svoju premiéru už v najbližších mesiacoch. V budúcom roku sa dočkáme titulov ako Osvietenie, Čarodejník z krajín Oz, Pán prsteňov, Matrix, Dunkirk, Mechanický pomaranč a ďalších, ku ktorým pribudne aj Space Jam: Nová legenda, Jednotka samovrahov či Duna.

Medzi týmto obsahom nebude chýbať tradičná ponuka známych titulov ako Priatelia, Dva a pol chlapa, Záhadné krídlo, Pohotovosť alebo OC Kalifornia. Pre mladších divákov si HBO Max pripravilo Upírske denníky, The Originals, Roztomilé mrchy, Gossip Girl a ďalšie. Azda najočakávanejšou premiérou ale bude debut prequelu ku Game of Thrones – House of the Dragon.

Cenou príjemne prekvapuje

Konkrétne ceny predplatného pre strednú Európu a Slovensko neboli potvrdené, HBO ich zverejní pred štartom v našom regióne. Očakávať však zrejme môžeme rovnakú cenu ako napríklad vo Fínsku alebo Španielsku, kde bude HBO Max dostupné za 8,99 € mesačne. Služba pritom ponúkne predplatiteľom prvýkrát aj zvýhodnené ročné predplatné za cenu 8 mesiacov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú