Kvalita, pravda a exkluzivita. Tieto tri aspekty sa snažíme dodržiavať pri tvorbe každého článku, ktorý na Startitup a FonTechu vydáme.

PREMIUM články na portáloch Startitup a FonTech sú však „niečo navyše“. Tisíce exkluzívnych a nadčasových článkov môžu za bežných okolností čítať len naši predplatitelia. Teraz ti chceme ponúknuť možnosť vyskúšať si čítanie PREMIUM obsahu na 10 dní zadarmo.

V redakcii Startitup a FonTech pracujú desiatky novinárov, ktorí denne zapĺňajú web obsahom. Píšeme o tom, čo sa práve deje, ale publikujeme aj nadčasové a exkluzívne témy, ktoré si vyžadujú niekoľko dní práce, zložitú editáciu a jazykovú korektúru. Našou filozofiou je, že každý čitateľ by mal mať možnosť čítať základné spravodajské informácie zadarmo z dôvodu, aby neuprednostňoval pofidérne médiá len preto, že si predplatné nemôže dovoliť.

Teraz ti chceme dokázať, že stojí za to predplácať si nás. Náš PREMIUM obsah je pestrý a nájde si v ňom to svoje každý čitateľ, aj tí najnáročnejší.

Elektromobilita aj vesmír

Portál FonTech pod vedením šéfredaktora Dávida Igaza prináša čerstvé a odborné informácie zo sveta elektromobility, ale aj analytické články o najnovších štúdiách. Obľúbené sú tiež rozhovory s odborníkmi, čitateľov v poslednej dobe mimoriadne zaujala téma fotovoltiky. Fotovoltické (tiež známe ako solárne) panely v posledných mesiacoch totiž dávajú zmysel čoraz viac Slovákom. S rastúcimi cenami energií sa výrazne zvýšil aj dopyt po nich.

Redaktori FonTechu si tiež kladú veľmi náročné otázky. Napríklad, prečo sme ešte nenašli život a iné civilizácie? 

Na svoje si však prídu aj milovníci sci-fi filmov a seriálov. PREMIUM obsah FonTechu prináša aj články s touto tematikou, ktorá je u našich čitateľov veľmi obľúbená.

Slováci si podmaňujú svet

Na našu krajinu často nevieme nájsť pekného slova. Áno, mohli by sme zarábať viac, aj politici by sa mohli snažiť robiť si svoju prácu lepšie a často sa nám zdá, že tráva je všade zelenšia ako u nás.

Jedno sa však Slovákom uprieť nedá. Máme skvelé nápady, vieme podnikať a často je o nás v zahraničí počuť viac ako doma. Startitup vznikol v roku 2014 práve preto, že u nás chýbal portál, ktorý by dal priestor talentovaným ľuďom. Vďaka našim článkom sa zviditeľnilo množstvo gastro prevádzok, dávame priestor aktivistom a píšeme aj o talentovaných Slovákoch, ktorí v zahraničí študujú na prestížnych školách. Každý deň u nás nájdeš články o nových nápadoch, vďaka ktorým sa zlepšuje Slovensko aj svet.

Kauzy, politika a investigatíva

Neprejde týždeň, čo Slovenskom otrasie nová kauza. Ak sa neotriasa politická scéna, tak NAKA zatýka vo veľkom. O dôležitých udalostiach ťa informujeme zadarmo, články so základnými informáciami nezamykáme, a tak to aj zostane. Naši redaktori však v sledovaní káuz pokračujú a často analyzujú veľmi zložité dokumenty. Tvorba jedného článku niekedy trvá celé dni.

Priniesli sme ti informácie o kauze kliniky iClinic, kde sa mala pacientka namiesto pomoci dočkať nadávok a poníženia. Pacientke mal lekár vulgárne nadávať, aj po mesiacoch videla dvojmo.

Taktiež v Startitup vzniklo krimi oddelenie, ktorému šéfuje Ivan Mego. Medzi PREMIUM textami tak po novom nájdeš aj investigatívne články, ktorých tvorba si vyžaduje terénnu, ale aj analytickú prácu. Na svoje si tak prídu aj čitatelia, ktorí vyhľadávajú zložitejšie témy a chcú mať prehľad o tom, čo sa u nás deje.

Toto je len malá časť tém, ktoré denne pokrývame. Neustále rastieme a rastie aj počet PREMIUM článkov. Ak sa rozhodneš vyskúšať 10-dňové predplatné zdarma, môžeš sa pustiť do čítania tisícok článkov.

Predplatné, samozrejme, môžeš kedykoľvek zrušiť. My však veríme, že sa po 10 dňoch rozhodneš, že chceš našim predplatiteľom zostať. Ak áno, odmeníme ťa. Po tom, čo sa ti prvýkrát predĺži predplatné, získaš prístup k množstvu benefitov – pri mesačnom predplatnom 20 eur na nákup kávy od COFFEEIN, zľava 15 % na e-shope FixServis a kupón v hodnote 20 eur od pepper..field.

Pri ročnom predplatnom získaš jednomesačné predplatné Learn2Code v hodnote 49 eur, Golem One Pass využiteľný v celej sieti fitness centier v hodnote 39 eur a tiež zľavu na náš merch.

Navyše, vďaka nám budeš aj ty pomáhať robiť svet lepším, 5 % príjmov z predplatného putuje na podporu neziskových projektov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP