Nové rendery spolu s kórejskými zdrojmi nám naznačujú, že nadchádzajúca vlajková loď Samsungu možno príde až s trojitou zadnou kamerou.

Samsung má v budúcej generácii S-triedy priniesť až tri verzie smartfónu. Samsung Galaxy S10 a S10+ by mali dostať trojitú zadnú kameru, zatiaľ čo Samsung Galaxy S10 Lite bude o jeden zadný snímač ukrátený. V podobnom duchu by sa mali neskôr niesť aj modely série A, ktoré by takisto mali dostať trojitú zadnú kameru, avšak s inými snímačmi.

S-trieda by mala teda dostať hlavný 12 MPx širokouhlý snímač, vedľajší 16 MPx super širokouhlý snímač a 13 MPx teleobjektív, ktorý by mal zabezpečiť až 3x optický zoom. V rovnakom trende by mali pokračovať aj modely A-série, ktorá by však mala dostať 32 MPx hlavný snímač a 8 MPx + 5 MPx sekundárne snímače.

Vyzerá to tak, že trojitá zadná kamera je tá správna cesta na rok 2019, čo rozhodne naznačuje aj úspech spoločnosti Huawei, ktorej P20 Pro žne obrovský úspech na trhu smartfónov. Fotoaparáty z dielne Samsungu patria k tým najlepším na trhu, preto bude zaujímavé sledovať, ako vysoko nastavia latku pri ich nadchádzajúcich modeloch.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú