Americký režisér, herec a scenárista, Quentin Tarantino, po dlhých rokoch písania scenára pre svoj ďalší film prezradil jeho detaily počas aprílovej udalosti CinemaCon v Las Vegas. Nová snímka sa bude zasadená do Hollywoodu z konca 60-tých rokov a aj keď poukazuje na vraždy, za ktorými stáli nasledovníci Charlesa Mansona, bude sa prevažne sústrediť na konkrétny rok 1969. V novom pripravovanom titule sa Quentin Tarantino rozhodol obsadiť tých najznámejších hercov, ktorí si zahrali v celosvetovo známych filmoch.

Podľa vyjadrení Tarantina len na scenári tohto filmu prebiehali práce počas dlhých 5 rokov. Spočiatku sa o jeho novej snímke s názvom „Once Upon a Time in Hollywood“ príliš veľa nehovorilo, nakoľko malo ísť o tajný projekt. V apríli sa však počas CinemaCon-u v Las Vegas rozhovoril samotný režisér a o novom filme prezradil mnoho detailov.

Veľká filmová novinka s tými najznámejšími hercami

Prvým veľkým lákadlom pre milovníkov filmov Quentina Tarantina je hviezdne obsadenie hereckých rolí, ktoré sa dostali do rúk tým najznámejším menám. Vo filme z obdobia roku 1969 si tak zahrá aj známy Leonadro DiCaprio, spolu s Bradom Pittom. V úlohe jednej z obetí, menom Sharon Tate, sa ocitne herečka Margot Robbie. Spolu s nimi si však vo filme zahraje aj Damian Lewis, Dakota Fanning a Emile Hirsch. Jednou z najväčších hviezd filmového plátna, ktorá si však zahrá iba vedľajšiu úlohu, bude tiež Al Pacino.

Bývalý obávaný mafián zo série filmov Krstný otec si tentokrát zahrá ako Marvin Shwarz, agent staršej televíznej hviezdy v podaní DiCapria. Herecké pozície však majú podľa vyjadrení portálu IndieWire obsadiť tiež Burt Reynolds, Kurt Russell, Timothy Olyphant, Scoot McNairy. Chýbať ale nemajú ani Tim Roth a Michael Madsen. Režisér tohto pripravovaného filmu mal už ukončiť aj výber hercov pre ďalšie podporné úlohy.

Premiéra príde skôr ako sa plánovalo

Spomedzi všetkých spoločností ako Fox, Universal, Warner Bros., Lionsgate a Annapurna si Quentin Tarantino vybral Sony. Práve táto firma bude hlavným distribútorom filmu „Once Upon a Time in Hollywood“. Jeho premiéra bola pritom naplánovaná na 9. august 2019, teda počas 50. výročia od čias, kedy v Hollywoode vraždil Charles Manson a jeho nasledovníci.

Nenechaj si ujsť
Film Black Widow privíta prvú sólovú Marvel režisérku

Sony však debut tejto snímky posunulo o 2 týždne napred a v kinách by tak mala mať premiéru 26. júla 2019. Zo spolupráce s ďalšími hviezdnymi hercami a účinkovaním vo filme je nadšený aj Leonardo DiCaprio, ktorý ale toho mnoho neprezradil.

Stredobodom diania nebude Charles Manson

Quentin Tarantino totiž chce jeho nové dielo udržať čo najdlhšie pod rúškom tajomstva. Už teraz však potvrdil, že hlavným bodom celého filmu bude najmä obdobie roku 1969. Vtedy sa totiž odohrala vražda Sharon Tate a jej manžela Romana Polanskiho. Ich vraždu má na svedomí Charles Manson a jeho „rodina“.

First look. #OnceUponATimeInHollywood

A post shared by Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio) on

Podľa všetkého tak pôjde o jeden z najlepších filmov Quentina Tarantina, ktorý sám prezradil, že tento titul má spomedzi všetkých jeho snímok k filmu Pulp Fiction: History z podsvetia najbližšie. Náhľad a prvú fotografiu z natáčania už stihol na Instagrame zverejniť aj DiCaprio, ktorý sa na zábere objavil s Bradom Pittom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP