Už zajtra sa dočkáme nesmierne očakávanej udalosti, ktorá ukáže silu PS5 v plnej paráde. Ako hráči vieme, že hardvér si bez poriadnych hier neporadí, a tak nás náznaky novej God of War hry a pravdepodobne aj hororovky od spisovateľa Dead Space rozhodne nadchli.

Dôvod, prečo očakávame ukážku novej God of War hry, je zdieľanie príspevku oficiálneho účtu PlayStation práve Jeetom Shroffom. Ten je v hernej komunite známy ako herný režisér spoločnosti Santa Monica Studio, preslávenej akčnou ságou s Kratosom v hlavnej úlohe, ktorá je už dlhé roky ikonou platformy PlayStation.

God of War patrí medzi najlepšie tituly na konzole PS4, a tak pokračovanie využívajúce potenciál nového hardvéru by sme rozhodne prijali všetkými desiatimi. Otázkou však ostáva, či Jeetov príspevok hľadiaci do technologickej budúcnosti, naráža na ich novú hru, alebo ide len o priateľskú podporu domácej platformy.

Podstatne vierohodnejšie tak pôsobí príspevok Antonyho Johnstona na rovnakej sociálnej sieti. Ten sa po dlhej dobe pripomenul so slovami, že už viac ako dva roky pracuje na videohre obrovských rozmerov.

Prečítaj si tiež
Nintendo čelí ďalšiemu gigantickému hackerskému útoku. Napadli viac ako 140 000 účtov, vraj si za to môžu ľudia

Dočkáme sa teda nového sci-fi hororu zo sveta Dead Space, na ktorom Antony ako spisovateľ spolupracoval, alebo pôjde o úplne odlišný príbeh?

Podľa komentárov pod príspevkom pracuje na hre, kde si hlavná postava prechádza zlým obdobím, no humorne poznamenal, že vôbec nemusí ísť o horor.

Na to, či sú tieto internetové klebety pravdivé, si budeme musieť počkať až do zajtrajšieho dňa a veľkej hernej udalosti. Stream sa rozbehne od 21:00 nášho času na oficiálnej stránke PlayStation.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú