Presne tak ako nám bolo sľúbené. Film Očista 4 prichádza s oficiálnym názvom The First Purge. Ten samozrejme hovorí sám za seba – Uvidíme vôbec prvú noc bez zákonov, kedy je dovolené kradnúť, ba aj zabíjať.

Predvčerom sme dostali prvý plagát a včera sa nám konečne naskytol pohľad na prvý teaser. Ten síce neodhaľuje nič podstatné ohľadom príbehu alebo postáv, ale slúži skôr ako oznámenie. Amerika totižto potrebuje záchranu, ktorou bude nastolenie očisty. O distribúciu filmu sa postará štúdio Universal, zatiaľ čo na produkcii pracuje Jason Blum a jeho Blumhouse spolu s Michaelom Bayom a jeho produkčnou firmou Platinum Dunes.

Prvý teaser na horor Očista 4 je tu!

Štvrtá časť série bude napísaná Jamesom DeMonacom, rovnako ako OčistaOčista: Anarchia a Očista: Volebný rok. Zmena však prichádza v réžii filmu. Zatiaľ čo doposiaľ režíroval práve DeMonaco, tentokrát si na režisérsku stoličku sadne Gerard McMurray. Ten má na konte zatiaľ iba jeden celovečerný film, a to Burning Sands od Netflixu. Vo filme taktiež nečakajte herca Franka Grilla, ktorý sa v tejto časti neobjaví. Miesto neho sa môžeme tešiť na mená ako Y’Lan Noel (The Spartan King), Lex Scott Davis (Toni Braxton: Unbreak My Heart), Joivan Wade (The Weekend Movie), Luna Lauren Velez (Vyšší záujem) a Marisa Tomei (Spider-Man: Návrat domov).

Stále však čakáme na bližšie informácie ohľadom seriálu, ktorý by mal slúžiť ako spin-off série. O ten by sa mal ako scenárista a režisér postarať sám James DeMonaco. Film The First Purge (Očista 4) uvidíme už 4. júla 2019 na Deň nezávislosti. Samozrejme, nič iného sme ani nemohli čakať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom