Prvý oficiálny pohľad na celokovový Xiaomi Mi Pad 2

banner-xiaomi-mi4c
Po pár únikoch pripravovaného tabletu od Xiaomi tu konečne máme niečo oficiálne. Xiaomi zverejnilo fotku zadnej časti prichádzajúceho Xiaomi Mi Pad 2, ktorý by mohol byť taktiež predstavený 24. novembra.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ako predpovedali niektoré dohady, Xiaomi Mi Pad 2 pravdepodobne príde s celokovovým telom. Najnovšia oficiálna fotka túto informáciu potvrdzuje a okrem toho aj odhaľuje časť dizajnu v poradí druhého tabletu od Xiaomi. Dizajn by mal byť veľmi podobný prvému modelu, ale samozrejme bude o niečo modernejší. Bohužiaľ, to je všetko, čo Xiaomi zverejnilo. Okrem tejto jednej fotky sú všetky ostatné informácie len dohady. Medzi predpokladané parametre by podľa únikov z Geekbench mal patriť 7,9-palcový displej, 4-jadrový Intel Atom x5-Z8500, ktorému budú sekundovať 2 GB RAM. Medzi tie zaujímavejšie dohady patrí výber OS. Podľa niektorých by Mi Pad 2 mohol disponovať Dual Boot medzi Windows 10 a Android 5.1, keďže Windows a Xiaomi idú v poslednej dobe celkom dobre dokopy.

mi pad

Prvá generácia Xiaomi Mi Pad

Či naozaj bude Mi Pad 2 obsahovať dual boot alebo procesor od Intelu je zatiaľ neznáme, ale už o pár dní, konkrétne 24. novembra, sa uskutoční tlačová konferencia, na ktorej predstaví Xiaomi nové zariadenie/a. Po dnešku sa do výberu okrem favorizovaného Xiaomi Mi5, Redmi Note 2 Pro a pravdepodobne aj Redmi 3, zaraďuje aj Mi Pad 2.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]